COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Trabzon Ortahisar Çukurçayır Mahallesinde 145m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 145m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12250
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 145m2
Ada 183
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 17
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm B1 Blok 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Çukurçayır Mahallesi Barbaros Caddesi Boztepe Modern Residence Sitesi B1 Blok No:2B1/ 8 Ortahisar / Trabzon

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Barbaros Caddesi üzerinde konumlu ULTRA LÜKS SİTEDE, ulaşım imkanları çok iyi durumda, Yapı kullanım izin belgesinin alınmış olması önemli avantaj, ebeveyn banyolu, balkondan lebiderya manzaralı, 145 m2 REZİDANS DAİRESİ
Özellikler: Taşınmaz binanın 1. normal katında ve bina girişine göre sağ cephede (kuzey, doğu, batı) konumlu 8 bağımsız bölüm nolu dairedir. Taşınmaz onaylı mimari projesinde göre, antre, hol, salon, 2 oda , sandık odası, ebeveyn banyosu, banyo ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 145 m2 alanlıdır. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ana taşınmaz vasıflı site blok nizam, betonarme karkas inşaat tarzında 4/A yapı grubunda, 20 blok olarak inşa edilmiştir. Site genelinde spor merkezi, açık ve kapalı otopark alanı, çocuk oyun parkları, hobi bahçeleri, 2 tane kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, voleybol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, koşu ve yürüyüş parkurları, kafeler ve rekreasyon alanları bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı B1 blok binası konum olarak parselin kuzeydoğusunda köşe konumludur. B1 blok binası 2 bodrum + zemin + 8 normal kattan ibaret olup binanın 2. bodrum katında güneydoğu cepheden bina girişi, 2 adet mesken ve 1. bodrum, zemin, 8 normal katın her birinde 2 şer adet mesken bulunmaktadır. Blok genelinde toplam 22 adet bağımsız bölüm vardır. Bina ana giriş bölümü zemin ve duvarlar tavana kadar seramik kaplıdır. Apartman ısıtması merkezi sistem kaloriferli olup binada asansör bulunmaktadır.
Ulaşım: Şehir merkezine yaklaşık 2 km, ulaşımın sağlandığı İpekyolu Caddesine yaklaşık 100 m mesafedir. Ulaşım 
Muradiye Caminden yaklaşık 40 m kuzey yönde gidilip kavşaktan btı yönde İpekyolu Caddesi üzerinden yaklaşık 160 m gidildiğinde yol ayrımından güney yönde Defne Sokağa girilir. Defne Sokak üzerinden yaklaşık 180 m gidildiğinde sağda konumlu siteye ulaşılır. Sitenin yakın çevresinde Ceylankent sitesi, Tepepark Sitesi, Boztepe İpekyolu Evleri, İnci Evleri sitesi, Vadikent sitesi, Yaşam sitesi gibi, zemin katları genelde market ticari, üst katları mesken olarak kullanılan toplu konutlar bulunmaktadır. Taşınmaz, Barbaros Caddesi üzerinde konumlanmış olup, çevresi konut alanı fonksiyonlu gelişmiştir. Taşınmaz ve çevresindeki yapılar blok nizamdır. Taşınmaz Trabzon’un yeni konut yerleşim bölgesi olan Çukurçayır Mahallesinde yer almaktadır. Bölgede altyapı çalışmaları tamamlanmış olup, şehir merkezine mesafeli, toplu taşıma araçları duraklarına ve eğitim kurumlarına yakın konumda bulunmaktadır. Ulaşım kolaydır.
Not: 30/12/2013 tarihli yapı kullanım izni bulunmaktadır.