COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Trabzon Of Cumhuriyet Mahallesi'nde 3+1 73 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 73m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15026
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 73m2
Ada 1014
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 23
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 14/11/1997
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

CUMHURİYET MAH. KIRAN SOK. AKYÜZ APT. SİT. NO: 1 KAT:2.BODRUM DAİRE:2 OF / TRABZON

Açıklama

 İlçe merkezine yakın, çarşı mevkiinin en hareketli bölgesine 400 metre mesafede, bina dış cephesi cam mozaik, pencere doğramaları pvc, camlar ısıcam, zemin kat seviyesinde ve tüm cepheleri aydınlığa bakan, 85 m2 BODRUM KAT DAİRE

Özellikler: 2 no.lu bağımsız bölüm ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 2. Bodrum katında binanın güney cephedeki zemin katta yer alan proje girişine göre sağ arka tarafta yer almaktadır. Projesine göre yaklaşık brüt 85 m2 alanlı olduğu ancak yerinde binaya yapılan proje harici inşa edilmiş kuzey cephe girişinin taşınmazın alanından alınarak yapıldığı bu nedenle taşınmazın yaklaşık brüt 73 m2 alanlı olarak inşa edilmiş olduğu 31.12.2019 tarih 20190477 sayılı raporda yazmaktadır. Taşınmaz projesine göre salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, antre ve hol bölümlerinden oluşmaktadır. Mevcutta 73 m2 kullanım alanlıdır.

2. Bodrum kat 2 no.lu bağımsız bölümün bulunduğu bina; 486,15 m2 alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, yerinde 2 bodrum + zemin + 4 normal + çatı katlı inşa edilmiştir. Projesine göre de bina 2 bodrum + zemin + 4 normal + çatı katlı olarak projelendirilmiş olup projesine göre binanın 2.bodrum katında 2 daire, sığınak ve kömürlükler, 1.bodrum kat, zemin kat ve 4 normal katında her katta 4 daire olacak şekilde binada toplam 26 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 4. normal kattaki daire çatı katı ile bağlantılı olup dubleks niteliğindedir. Projesine göre binaya giriş zemin kattan güney cepheden sağlanmaktadır. Ancak yerinde binaya 2. Bodrum kattan proje harici olarak kuzey cepheden de bina girişi inşa edilmiştir. 

 Ulaşım: Taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden olan Cumhuriyet Caddesine yakın mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle konut amaçlı ve 2 bodrum + zemin + 3­4 normal kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın yoğun olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, orta düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımakta olup, toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Cumhuriyet Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Of Müftülüğü olarak ifade edilebilir.

 Not: 14/11/1997 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapuya şerhli E2 kömürlük eklentisi vardır.