Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Trabzon Maçka Merkez Mahallesi'nde 355 m2 İmarlı Arsa

Şirketten 355m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21462
Metre Kare:
355m2
Ada:
145
Parsel:
10
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.25
Emsal:
0.75

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Trabzon ili, Maçka ilçesi Merkez mahallesi 145 ada 10 parselde konumlu olup 355,92 m2 yüz ölçümlü, Arsa vasıflıdır. Taşınmaz sınırları, komşu parseller ve mahalle içi yollarla çevrilidir. Parsel oldukça eğimli topografik yapıya ve dörtgen geometrik şekle sahiptir. Konu arsa halihazırda yer yer ağaçlık alan formundadır. Taşınmazın henüz açılmamış imar yoluna cephesi bulunmakta olup, üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmaz 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planına göre Konut alanı nda kalmakta olup,
Yapılaşma Şartları:
Ayrık nizam 3 kat
Taks:0,25
Kaks:0,75
yapılaşma şartı bulunmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaz, Maçka ilçe merkezinde konumlu olup, Trabzon-Gümüşhane yoluna 1 km, devlet sahil yoluna yaklaşık 26 km mesafededir. Taşınmazın bulunduğu bölgeye, Maçka merkezdeki Atatürk Caddesi üzerinden doğuya ayrılan Ömer Sümer Caddesi devamında yaklaşık 200 metre gidildiğinde ulaşılır. Hali hazırda yola cephesi bulunmamaktadır.

Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.