COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Trabzon Çarşıbaşı Merkez Mahallesi'nde İskanlı 3+1 132 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 132m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14824
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 132m2
Ada 231
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 45
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 26/10/1999
Ruhsat Tarihi 21/10/1972
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

MERKEZ MAHALLESİ FATİH SOKAK NO : 13 K : 4 D : 4 ÇARŞIBAŞI /TRABZON

Açıklama

 Milli Egemenlik Caddesine ve Karanfil sokağa cepheli, 3 oda salon 3 balkonlu 132.00 m2 SON KAT DAİRE

Özellikler :Konu mülkün yer aldığı ana gayrimenkul 21 yıl önce inşa edilmiş betonarme binadır. Ana gayrimenkul 30.05.2014 tarih bila sayılı kat irtifakına esas mimari projesine göre zemin + 4 normal kattan oluşmaktadır. Ana gayrimenkulde zemin katta 2 adet dükkan, 1, 2, 3 ve 4. normal katlarda1 er adet mesken olmak üzere ana gayrimenkulde toplam 6 adet bağımsız bölüm kayıtlıdır. Bina girişi zemin kattan verilmiş olup camlı demir kapı bulunmaktadır. Bina dış cephesi 2. kata kadar sıva üzeri boya kaplama olup 3 ve 4. katların dış cephe kaplaması yapılmamıştır. Konu mülk ana gayrimenkulde 4. katta yer alan 4 bağımsız bölüm nolu meskendir. Katta tek daire olarak konumludur. Mimari projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, 3 balkon ve antre düzeninde brüt 132 m2 alana sahiptir.

Ulaşım: Trabzon İli, Çarşıbaşı İlçesi, Merkez Mahallesi, Fatih Sokak üzerinde konumlu 13 kapı numaralı binada 4. katta yer alan 4 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Konu mülke ulaşım; Trabzon Caddesi üzerinde doğu istikametinde ilerlenip sağa dönülüp ŞHT. Muhammet Türk Caddesi üzerinde yaklaşık 150 metre ilerlenip dola dönülerek Fatih Sokağa ulaşılır. Konu mülkün yer aldığı ana gayrimenkul bu sokak üzerinde yer alan 13 nolu binadır. Çarşıbaşı Belediyesi ve Çarşıbaşı Cami konu mülke yakın konumludur. Altyapı ve ulaşım olanaklarının bulunduğu bölgede genellikle orta ve üst gelir grubuna mensup kişiler ikamet etmektedir. 

Not : 21/10/1972 ­ tarihli Yapı Ruhsatı ve 20/08/1999 ­ Tarihli İlave Kat Ruhsatı bulunmaktadır. 26/10/1999 Tarihli İskan Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.