0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Trabzon Çarşıbaşı Büyükdere Mahallesinde 683 m2 Konut İmarlı Arsa

Bankadan 683m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17096
Metre Kare:
683m2
Ada:
259
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.3
Emsal:
0.9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Büyükdere Mahallesi, Büyükdere Caddesi, 259 ada 11 parsel ÇARŞIBAŞI / TRABZON

Uzman Görüşü

Büyükdere Caddesine yaklaşık 35 m cephesi bulunmakta, 683.52m2 MANZARALI VE İMARLI ARSA olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 259 Ada / 11 Parsel Numaralı Tarla: 683,52 m2 yüzölçümlü olup geometrik olarak üçgene benzer yapıda ve topoğrafik olarak çok eğimli arazi yapısına sahiptir. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmaz kuzey yönünden Büyükdere Caddesine, doğu yönünden 259 ada 12 parsele, batı ve güney yönlerinden ise henüz açılmamış imar yollarına komşudur. Taşınmazın kuzey yöndeki Büyükdere Caddesine yaklaşık 35 m cephesi ve en derin noktasına 38 m derinliği bulunmaktadır. Parsel fındık bahçesi olarak kullanılmaktadır. Tapu vasfı TARLA olup, imarlı arsa olarak değerlendirilebilir. Parselin kısıtlı doğa ve deniz manzarası mevcuttur.

Taşınmazın bulunduğu bölge, yer yer fındık bahçeleri veya boş arsalar, batıya doğru 4­8 katlı konut amaçlı kullanılan yapılardan oluşmaktadır. Söz konusu gayrimenkulün yakın çevresinde Çarşıbaşı Stadı, Çarşıbaşı Müftülüğü Merkez Kuran Kursu, Çarşıbaşı Anadolu Lisesi vb. sosyal donatılar bulunmaktadır. Taşınmaz Trabzon Giresun yoluna kuşbakışı yaklaşık 450 m, Çarşıbaşı ilçe merkezine yaklaşık 1 km mesafededir. 

Not: Çarşıbaşı Belediyesi İmar Müdürlüğünden alınan şifai bilgilere göre taşınmaz 1/1000 ölçekli imar planına göre konut alanında, Ayrık Nizam, 3 kat, Taks: 0,30 ve Kaks: 0,90 yapılaşma şartlarına sahiptir. Ayrıca parselin tüm cephelerinden olmak üzere toplamda 261,52 m2 yola terkinin olduğu bilgisi alınmıştır, plan çalışması bitene kadar bölgeye yapılaşma izni verilmediği bilgisini öğrenilmiştir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ LEHİNE İRTİFAK HAKKI vardır. Taşınmazın tapu vasfı mevcutta TARLA'dır. Kullanım amacı imarlı arsadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.