Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bağdat Caddesine Yakın 3+1 Daire

Sahibinden 3 + 1 110m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
23298
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
110m2
Ada:
15183
Parsel:
11
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
25
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
4

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Çeşme Sk. No:4, Altıntepe, 34840 Maltepe/İstanbul

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul İstanbul ili Maltepe ilçesi Altıntepe mahallesi’nde yer almaktadır. KAT MÜLKİYETLİ tapulu mülktür. Taşınmazın ana gayrimenkul niteliği Bahçeli Kargir Apartman. Taşınmazın bağımsız bölüm niteliği MESKEN’dir. Bağımsız bölüm numarası 4’tür. 

  • 3+1 brüt 110 m2'dir. 
  • Bina yaşı 25’tir. 
  • Zemin katta yüksek girişte yer almaktadır. 
  • Isıtma sistemi kombidir.
  • 3 katlı bir binadır. 
  • Balkon bulunmaktadır. 

Konum olarak ; 

  • Bağdat Caddesinin hemen arka sokağında Çeşme sokakta yer almaktadır. 
  • Caddebostan sahiline 15 dk yürüme mesafesindedir. 
  • Bostancı Marmaray durağına 10 dk yürüme mesafesindedir.
  • Taşınmazın bulunduğu konum Bağdat Caddesi ve çevresinde kentsel dönüşüm faaliyetlerin olduğu görülmektedir. Yeni bir çok inşaat projelerin taşınmazın çevresinde yer aldığı gözlemlenmiştir. 

Not : Taşınmaz kiracılıdır. İçerisinde kiracı bulunmaktadır. 

32/300 arsa paylı

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.