Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sakarya Sapanca Rüstempaşa'da 360 m2 Dükkan

Şirketten 360m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22087
Metre Kare:
360m2
Ada:
25
Parsel:
19
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
25
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Kullanım Durumu:
Boş
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Sakarya ili, Sapanca ilçesi, Rüstempaşa Mahallesi, Kanuncu Riza Sokak, No:3/A

Açıklama

ÖzelliklerSakarya ili, Sapanca ilçesi, Rüstempaşa Mahallesi, Kanuncu Riza Sokak, No:3/A açık adresinde yer almaktadır. Taşınmaz Sapanca ilçe merkezinde konumludur.

Konu dükkanın dahil olduğu ana taşınmaz, 217.50 m2 parsel üzerinde, bitişik nizamda inşa edilmiş Zemin Kat + Asma Kat + 3 normal kattan oluşan binada konumludur

Taşınmaz onaylı mimari projesine göre ve mevcut durumda Zemin + asma katta yer alan 1 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmazın mahallinde batı yönünde, Kanuncu Riza Sokağa~ 8,35 metre cephesi bulunmakta olup tabela avantajı bulunmaktadır. 1 nolu bağımsız bölüm binanın zemin ve asma katında konumlanmaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre zemin katı yek pare plan tertibinde 175 m2, asma katı yekpare plan tertibinde 155 m2, toplam 330 m2 brüt kullanım alanlıdırMahallinde yapılan gözlemde asma katın galeri boşluğunu kapatacak şekilde 30 m2 genişletildiği gözlemlenmiştir. Taşınmazın yerinde zemin katı brüt alanı 175 m2, asma kati brüt alanı 185 m2 olmak üzere toplam 360 m2 brüt alanlı olduğu tespit edilmiştir. Sapanca Belediyesi İmar Arşivinde aykırılıkla ilgili herhangi bir ibareye rastlanmamış olup, aykırılık düzeltilebilir niteliktedir. Dükkan içerisinde zeminler seramiktir. Duvarlar ince siva üzeri plastik boyalıdır. Tavanı asma tavan şeklindedir. Dükkan giriş cephesi camlı alüminyum doğrama şeklindedir. Dükkan cephesi yaklaşık 10 metre, derinliği yaklaşık 18 metredir

Not: Taşınmaz 25 ada 19 parsel iken yapılan imar uygulaması sonucu 1037 ada 25 parsel olarak tescil edilmiştir.

Not: Kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.