1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Trabzon Beşikdüzü Yeşilköy Mahallesi'nde 5329 Fındık Bahçesi

Bankadan 5329m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15080
Metre Kare 5329m2
Ada 134
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisse Oranı Tam

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0

Adres

YEŞİLKÖY MAHALLESİ DİLİ MEVKİİ 134 ADA 2 PARSEL BEŞİKDÜZÜ/TRABZON

Uzman Görüşü

Yeşilköy mahallesinde köy yoluna cepheli, Beşikdüzü ilçe merkeze 5,7 km mesafede, 5329,34 m2 alanlı, tam hisseli, tapu kaydına göre fındık bahçesi; parsel üzerinde gelir getirici tarım ürünü bulunması ve doğa manzaralı olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 134 Ada 2 Parsel: 5329,34m2 alanlı Fındık Bahçesi vasıflı taşınmazdır. Parsel oldukça eğimli bir topoğrafik yapıya sahip olup üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parsel üzerinde fındık bahçesi, çalı grupları ve orman ağaçları mevcuttur. Beşikdüzü Belediyesinden alınan bilgiye göre parseller 1/1000 ölçekli imar planı dışında olduğu beyan edilmiştir. Taşınmaz 1/100,000 ölçekli Çevre Düzeni Planında ‘‘Bölgeye Özel Ürün Alanı’’ içerisinde kalmaktadır. 

 Ulaşım: Trabzon İli, Beşikdüzü İlçesi, Yeşilköy Mahallesi, Dilli Mevkii, 134 Ada 2 Parsel, posta adreslidir. Açık tarifi ise, ilçe merkezinden güney yönde yaklaşık 7km devam edildiğinde sağ kolda kalan 132 Ada, 2 parseldir. Gayrimenkul, Yeşilköy Mahallesi Dilli Camine yaklaşık 800m mesafelerde kuzey istikametinde, Yeşilköy Mahallesi Merkez Camine yaklaşık 1.3km mesafelerde kuzeydoğu istikametinde bulunmaktadır. Konum olarak ilçenin güney istikametinde, alt gelir düzey grubu insanların yasadığı, seyrek olarak 2 3 katlı müstakil evlerin bulunduğu orman ve fındık ağırlıklı tarım ürünü bulunan bölgedir. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifade tamdır. Gayrimenkule ulaşım özel araç ile sağlanmaktadır.

 Not: Taşınmaz 1/100,000 ölçekli Çevre Düzeni Planında ‘’ Bölgeye Özel Ürün Alanı’’ içerisinde kalmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.