COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Trabzon Beşikdüzü Vardallı Mahallesi'nde 1302 m2 Fındık Bahçesi

Bankadan 1302m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15194
Metre Kare 1302m2
Ada 169
Parsel 3
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Vardallı Mahallesi, Meriç Sokak, Makariksa Mevkii, Ada 169, Parsel 13 Beşikdüzü/TRABZON

Açıklama

 Makariksa Mevkii yolu üzerinden geçen minibüsler ve özel araçlar ile ulaşımı rahat, düz bir arazi yapısına sahip, 1302,58m2 FINDIK BAHÇESİ

 Özellikler: Gayrimenkul, 1302,58 m² yüzölçümlü Fındık Bahçesi nitelikli taşınmazlardır. Taşınmaz Beşikdüzü ilçesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Taşınmaz geometrik olarak amorf bicindedir. Topoğrafik olarak az eğimli bir arazi yapısındadır. Beşikdüzü Kadastro Müdürlüğünden alınan bilgiye göre söz konusu taşınmazın kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. Bölgede genellikle fındık ve hububat ekimi yapılmaktadır.

 Ulaşım: Vardallı Mahallesi Makariksa Küme Evleri 169 Ada 3 Parsel Beşikdüzü/Trabzon adresinde bulunmakta olan Fındık Bahçesi nitelikli taşınmazdır. Gayrimenkul Beşikdüzü İlçe Merkezine yakın konumludur. Taşınmaz Beşikdüzü Tonya Yoluna yakın mesafe konumludur. Vardallı Mahallesi Beşikdüzü İlçe Merkezine yaklaşık 250 m mesafelidir. Bölgede çoğunlukla fındık üretilmektedir. Vardallı Mahallesine ulaşım Trabzon ilinden kalkan toplu tasıma araçları ile özel araçlarla sağlanmaktadır.

 Not: 1/100.000 ölçekli Ordu Trabzon Rize Giresun Gümüşhane Artvin Çevre Düzeni Planı'nda "Bölgeye Özgü Ürün Alanı" olarak gösterilen bölgede kalmaktadır.