COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Trabzon Akçaabat Korukent Vilları'nda 4+1 Villa

Bankadan 4 + 1 207m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16226
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 207m2
Ada 129
Parsel 23
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 1
İskan Tarihi 11/11/2009
Ruhsat Tarihi 15/09/2000
Arsa Yüzölçümü 10790

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

MERSİN MAHALLESİ MERSİN KORU KÜME EVLERİ KORUKENT VİLLARI NO: 21 AKÇAABAT / TRABZON

Uzman Görüşü

Taşınmazın havuzlu site bünyesinde yer alması, iyi sayılabilecek kullanım alanı, manzaralı olması, müstakil villa olması, ulaşımının kolay olması avantajıdır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz toplam 20 adet villa ve 1 ad.sosyal tesisten oluşan yüzme havuzlu Korukent sitesi bünyesinde bulunmaktadır. Her bir villaya ayrı birer bağımsız bölüm numarası verilmiştir. 2 numaralı bağımsız bölümlü villa 3 katlı (zemin + normal kat + çatı katı) 4 oda, salon, 2 muftak, 3 banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Mimari projesinde 207 m2 (Zemin Kat: 85 m2, 1. Kat: 97 m2, çatı kat: 30m2) (Ayrıca 35 m2+10 m2 Teras) alandan oluşmaktadır. Cadde ve deniz manzaralıdır.

Ulaşım: Gayrimenkulün bulunduğu site, Akçaabat ilçe merkezinin batı tarafında kurulu Mersin mahallesinde, Karadeniz sahil yoluna cepheli olup; yaklaşık 200 metre güneydoğusunda Akçakale Merkez Camii bulunmaktadır.Konumuz gayrimenkule toplu taşıma araçlarıyla ulaşmak mümkündür. Konumuz gayrimenkul yaklaşık Akçaabat çarşı mevkiine 10km, Trabzon meydan mevkiine 22km mesafededir.

Not: 15.09.2000 tarih esaslı yapı ruhsatı, 11.11.2009 tarih 39/09 sayılı (Akçaabat Belediyesi) yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı dubleks meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.