Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Trabzon Akçaabat Kavaklı Mahallesinde 28 m2 Dükkan

Şirketten 28m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
11330
Metre Kare:
28m2
Ada:
128
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
23
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
25/12/1995
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Trabzon İli, Akçaabat İlçesi, Kavaklı Mahallesi, İnci Apartmanı Daire 1

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz şehir merkezine yaklaşık 1.40 km mesafede, ulaşımın sağlandığı sahil yolu caddesine yaklaşık 80 m mesafededir. Trabzon-Giresun Yolu üzerinde bulunan Kavaklı Rahman Cami’nin karşı tarafında güney yönde İnönü Caddesi’nden Deniz Sokak’a girilerek yaklaşık 45 m düz devam edildiğinde ticari canlılığın yoğun olduğu ara sokaktan Gündüz Sokak’a ulaşılır. Taşınmaz Gündüz Sokak üzerinde yer almaktadır. 

Özellikler: Trabzon İli, Akçaabat İlçesi, Kavaklı Mahallesi, 128 ada 8 parsel İnci Apartmanı’nda yer alan 1 adet ‘Dükkan nitelikli taşınmazdır. 1 bağımsız bölüm nolu taşınmaz binanın zemin katında bina girişine göre sağ arka yönde, tek cephelidir. Taşınmaz projesine göre yaklaşık 28 m2 alana sahip olup tek hacimden oluşmaktadır. İnceleme bina dışından gerçekleştirilmiş olduğundan iç mekan özellikleri hakkında bilgi sahibi olunamamıştır. 

Taşınmazın yer aldığı bina mimari projeye göre bodrum kat + zemin kat + 7 normal kattan ibarettir. Binanın bodrum katında sığınak, odunluklar, zemin katında 1-2 nolu dükkanlar, 3 nolu mesken ve bina girişi, 1. normal katta 4-5 nolu meskenler, diğer normal katlarda ikişer adet daire vardır. Bina 2 dükkan 15 mesken olmak üzere toplam 17 adet bağımsız bölümden ibarettir.

Not: Binaya ait alınan esas yapı ruhsat tarihi 25.12.1995 tarih 1/19 nolu, ilave kat ruhsatı 06.12.1996 tarih 2/109 no'lu, yenileme ruhsatı 06.12.2001 tarih 2001/17 no'lu, yenileme ruhsatı 06.12.2006 tarih 2006/13 no'lu, yenileme ruhsatı 24.02.2012 tarih 2012/01 no'ludur.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.