Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Torbalı'da Geniş Kullanımlı Dükkan (24473)

Bankadan 130m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20079
Metre Kare:
130m2
Ada:
43
Parsel:
126
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
04/04/2018
Ruhsat Tarihi:
22/08/2017
Kullanım Durumu:
Boş
Fiziksel Durum:
İyi
Bağımsız Bölüm:
9
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İzmir ili, Torbalı ilçesi, Torbalı Mahallesi, 5110 Sokak, No: 5A

Açıklama

İZMİR TORBALI'DA DÜKKAN

Özellikler: Taşınmaz yer aldığı binanın zemin katında tek dükkan olarak konumludur. Taşınmaz dükkan, wc ve zemin terası bölümlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 127 m2 kapalı, 14 m2 teras alanına sahiptir. Taşınmazın zemin döşemeleri seramik, wc'nin duvar ve zemin döşemeleri seramik olup duvarlar saten boyalıdır İç kapılar ahşap doğrama olup pencereler alüminyum malzemedir Taşınmaz genel olarak bakımlıdır. Taşınmazın 5110 sokak cephesine 7 m, 5033 sokak cephesine 19 m cephesi bulunmaktadır. Isınma sistemi kombidir.

Taşınmaz mimari projesi ile genel olarak uyumludur.  Mimari projesi ile; alan bakımından kısmen uyumsuz olduğu tespit edilmiş olup aykırı olarak hidrofor alanının (3m2) kullanım alanına dahil edildiği ve B-4 aksında yer alan giriş kapısının B-5 aksına kaydırıldığı bilinmektedir.

Ana taşınmaz toplamda 9 adet bağımsız bölümden oluşmakta olup bina girişi zemin kat seviyesinden güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Ana taşınmazın giriş holü,, kat holü, zemin döşemeleri ve merdiven sahanlıkları mermer, duvarları klasik iç cephe boyalıdır Merdiven korkulukları alüminyum doğramadan imal edilmiş olup giriş kapısı demir camekan doğramadır. Bina içerisinde 1 adet asansör bulunmaktadır.

Not: 22/08/2017 tarihli yapı ruhsatı, 04/12/2017 tarihli tadilat ruhsatı ve 04/04/2018 tarihli iskanı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.