1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Tokat Zile Söğütözü Mahallesi'nde 9800 m2 Tarla

Bankadan 9800m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18018
Metre Kare 9800m2
Ada 0
Parsel 639
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5

Adres

Söğütözü Köyü Keçeli Mevkii, 639 parsel ZİLE / TOKAT

Uzman Görüşü

Genellikle kuru tarım yapılan; buğday, arpa ve fiğ yetiştiriciliğine elverişli bir bölgede, VERİMKAR TOPRAK YAPISINDA, eğimli bir topoğrafik yapıda olup dikdörtgen geometrili, TAM HİSSELİ 9800 m² TARLA

Açıklama

Özellikler: Tokat İli, Zile İlçesi, Söğütözü Köyü, Keçeli Mevkii 639 parsel numarası ile kayıtlı TARLA vasıflı taşınmazdır. 639 parsel: 9800 m2 yüz ölçümüne sahiptir, parsel eğimli bir topoğrafik yapıda olup dikdörtgen geometrilidir, parselin kadastro yoluna cephesi bulunmamakta olup bölgede kuru tarım yapılabilmektedir.

Ulaşım: Taşınmaz tarımsal amaçlı tarla olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge genellikle kuru tarımın yapıldığı, buğday, arpa ve fiğ yetiştiriciliği yapılan bir bölgedir. Taşınmaz etrafında benzer özelliklerde tarla vasıflı parseller yer almaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.