COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tokat Merkez Kemalpaşa Mahallesi'nde 4373 m2 Tarla

Bankadan 4373m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15070
Metre Kare 4373m2
Ada 110
Parsel 5
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

KEMALPAŞA KÖYÜ SEKÜLER MEVKİİ 110 ADA 5 PARSEL MERKEZ / TOKAT

Açıklama

 Kemalpaşa köyü yerleşim alanına 3 km, kadastro yoluna cephesi bulunması avantaj sağlayan, SULU TARIMA UYGUN VERİMLİ BÖLGEDE, muhtelif sayıda kiraz ağacı dikili, 4373.24 TARLA

 Özellikler: Taşınmaz Tokat İli, Merkez İlçesi, Kemalpaşa Köyü,Seküler Mevkii, 110 Ada 5 Parsel TARLA vasfı ile kayıtlı gayrimenkuldür. Taşınmazın konum tespitleri TKGM ne bağlı coğrafi bilgi sistemleri üzerinden ve kadastro paftasından teyit edilmiştir. Rapor tarihinde tarla üzerinde yaklaşık olarak 120 ­140 adet erişkin kiraz ağaçlarının dikili olduğu görülmüştür. Alt yapısı bulunmamaktadır. 110 Ada 5 Parsel 4.373,24 m2 yüz ölçümlü olup, geometrik olarak amorf formadır. Genel olarak eğimli bir parsel olduğu tespit edilmiştir. Parselin doğu cephesinden kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. Bölgede sulu tarım ve meyvecilik yapılmakta olup ulaşımı kolaydır. Konu taşınmaz damla sulama sistemi ile sulanmakta olup, DSİ su kanalına göre üst kotta yer almaktadır.

 Ulaşım: Tokat İli, Merkez İlçesi, Kemalpaşa Köyü, Seküler Mevkii, tarla vasıflı 110 ada 5 parseldir. Taşınmaz Kemalpaşa Yerleşik alanının kuzeyinde konumlu olup, köy yerleşik alanına yaklaşık olarak kuş uçuşu 875 m mesafededir. Taşınmaza ulaşım için: Kemalpaşa yerleşik alanı içerisinde yer alan köy okulu geçildikten yaklaşık 130 m sonra sağa kadastro yoluna dönülür. Yol üzerinde kuzey yönünde yaklaşık 1250 m ilerledikten sonra sol kol üzerinde kalan değerlemesi yapılan taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle kiraz ve şeftali yetiştiriciliği yapılan meyve bahçeleri yer almaktadır. Taşınmazın doğudan kadastro yoluna cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz Tokat il merkezine 4 km mesafededir.

 Not: 1/100.000 ölçekli Samsun Çorum Tokat Planlama Bölgesi Çevre düzeni planında Marjinal tarım arazileri içerisinde kalmaktadır.