0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Süleymanpaşa'da Hisseli Bahçeli Ahşap Ev

Şirketten 2 93m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19799
Oda Sayısı:
2
Metre Kare:
93m2
Ada:
254
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
1/3
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
50
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Fiziksel Durum:
Çok Tadilat

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mektep Sk. 2-8, Hürriyet, Süleymanpaşa/Tekirdağ

Açıklama

Özellikler : Tekirdağ İli, Süleymanpaşa İlçesi, Hürriyet Mahallesi, 254 ada 4 parsel sayılı, 279,12 m2 yüzölçümlü, niteliği “BAHÇELİ AHŞAP EV” olan taşınmazdır.  Konu taşınmaz sokak üzerinde 25 metre sonra sağ kolda yer almaktadır. Yakın çevresinde benzer nitelikte yapılar, işyerleri bulunmaktadır. Bölge genellikle konut fonksiyonlu gelişmektedir. Tekirdağ Kentsel Sit ve Etkileme Geçiş Alanı'nda kalmaktadır. Ahşap ev ekonomik ömrünü tamamlanmıştır.

Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 1/3'tür. 
Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.