1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Tekirdağ Süleymanpaşa Gündoğdu Turgut Mahallesi'nde 194 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 194m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17165
Metre Kare 194m2
Ada 1529
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı Tam
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 18/12/2015
Ruhsat Tarihi 08/07/2014
Bağımsız Bölüm 16
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

"GündoğduTurgut Mahallesi, Mahramlı 1. Sokak, No:1315B, Süleymanpaşa/Tekirdağ"

Uzman Görüşü

Halk Eğitim Merkezi ve SGK yakını, YENİ BİNADA ve İSKANLI, Sokağa yaklaşık 17 metre cepheli, kesintisiz VE GENİŞ CAM VİTRİN CEPHESİYLE DİKKAT ÇEKEN 190.00 m2 DÜKKAN olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 16 bağımsız bölüm nolu İşyeri, projesine göre zemin katta olan bina girişine göre sağ cephede konumlanmıştır. Taşınmaz projesine göre 194 m2 alandan oluşmaktadır. Taşınmazın pencere ve vitrin aksamının alüminyum doğrama olduğu gözlemlenmiş olup, Mahramlı Sokağa yaklaşık 17 metre cephesi bulunmaktadır.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul tek blok halinde olup, betonarme karkas tarzda, bitişik nizamda inşa edilmiştir. Taşınmazın içerisinde yer alan parselde konumlu blok, onaylı mimari projesine göre Bodrum kat, zemin kat, 4 normal Kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Taşınmazın bodrum katta; katlara ait depolama alanı, sığınak, 15 nolu iş yerine ait depo alanı, Zemin katında bina girişi, 15 nolu depolu iş yeri, 16 nolu iş yeri, 1,2 ve 3. normal katta 4 er adet mesken, 4. normal katta 2 adet mesken olmak üzere 16 bağımsız bölüm yer almaktadır. Binada yer alan bağımsız bölümler mesken olarak kullanılmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama olup, ara katlarda merdivenler ve sahanlıklar mermer, duvarlar sıva üzeri boyalıdır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Onaylı mimari projesine göre binada 1 adet asansör mevcuttur. Bina dışı sıva üzere boyalıdır.

Ulaşım: Tekirdağ İli, Süleymanpaşa İlçesi, Gündoğdu-­Turgut Mahallesi, Mahramlı Sokak No: 26 dış kapı numaralı bina dâhilinde, Zemin katta bulunan 16 bağımsız bölüm numaralı İş yeridir. Topoğrafik açıdan az eğimli bir bölgede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge orta gelir düzeyli insanların tercih ettiği bir bölgedir. Taşınmazın yakın çevresinde, 4­5 katlı betonarme binalar ve boş parseller bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım; Cafer Tayyar İlkokulunun da bulunduğu Kara Bayırı Caddesi üzerinde doğu istikametinde yaklaşık 150 metre sonra sola dönülür. Murat sokak üzerinde 20 metre ilerledikten sonra sağa dönülür. Mahramlı Sokak üzerinde 75 metre ilerledikten sonra solda konumlu bina ekspertize konu taşınmazın bulunduğu binadır. Taşınmazın yakın çevresinde Tekirdağ Halk Eğitim Merkezi, Sgk İl Müdürlüğü bulunmaktadır.

Not: 08/07/2014 tarihli yapı ruhsatı ve 18/12/2015 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.