0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Süleymanpaşa Çınarlı Mahallesi'nde 92 m2 Dükkan

Bankadan 92m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16668
Metre Kare:
92m2
Ada:
1871
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
9
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
4/12/2012
Bağımsız Bölüm:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tekirdağ İli Süleymanpaşa İlçesi Çınarlı Mahallesi Fide Sokak No:15 Zemin Kat

Uzman Görüşü

Taşınmazın bulunduğu bölgenin tüm alt yapı hizmetlerinden tam olarak istifade etmesi, ve ulaşımının kolay olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Zemin Kat 4 Bağımsız Bölüm No'lu işyeri: Taşınmaz incelenen mimarı projesine göre ve yerinde bina girişinin sol tarafında konumludur. Taşınmaz onaylı projesine göre zemin katta, tek kullanım alanından ibaret olup yaklaşık brüt 92 m2 alanlıdır. Taşınmazım giriş kapısı ve vitrini alüminyum doğramadır. Zeminleri bütün hacimlerde seramik kaplamadır, duvarları plastik boyalıdır. Taşınmazın Fide Sokak a yaklaşık 8 m cephesi bulunmaktadır. Hali hazırda boş durumdadır.

Ana gayrimenkul 108,64 m2 yüzölçümlü 1871 ada 7 parsel üzerine, bitişik nizamda, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş 1 adet bina bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina zemin kat, 3 normal katan oluşmaktadır. Projesine göre zemin katta 1 adet işyeri diğer normal katlarda 1'er adet mesken olmak üzere toplam 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi kuzeydoğu yönden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Bina dahilimde bulunan meskenler doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer sistemi ile ısınılmaktadır. Bina dahilinde asansör mevcut değildir. 

Ulaşım: Tekirdağ ili Süleymanpaşa İlçesi, Çınarlı Mahallesi, Fide Sokak, No:13/A, D:4 adresinde kain tapuda Aydoğdu Mahallesi, 108,64 m yüzölçümlü 1871 ada 7 parselde kayıtlı, 2/8 arsa paylı, zemin katta kayıtlı 4 bağımsız bölüm numaralı İşyeri" nitelikli taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için. Safiye Osman Çeliker İlköğretim Okulumun kuzeybatısında bulunan Eren Sokak boyumca kuzey yönde yaklaşık olarak 230 m. gidildikten sonra sağda kalan Fide Sokak'a girilir. Sokak boyunca yaklaşık olarak 60 m. gidildikten sonra sağda değerleme konusu taşınmaza ulaşılır. Bölge tüm alt yapı hizmetlerinden tam olarak istifade etmekte olup, bölgede 4-5 katlı komut yapılar bulunmaktadır. Bölge orta gelir grubuna hitap eden yapıların bulunduğu bir bölgedir. Taşınmazın yakın çevresinde Tandoğan Caddesi, Safiye Osman Çeliker İlköğretim Okulu bulunmaktadır. 

Not: 04/12/2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı işyeri'dir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.