1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Tekirdağ Süleymanpaşa Çiftlikönü Mahallesi'nde 50 m2 İş Yeri

Bankadan 50m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17650
Metre Kare 50m2
Ada 176
Parsel 34
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 23/07/2013
Bağımsız Bölüm 4
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çiftlikönü Mah.Hacı İlbey Sk.Yavuz Apt.No:3B Süleymanpaşa/Tekirdağ

Açıklama

Özellikler: 4 no'lu bağımsız bölüm, binanın zemin katında, bina girişine göre sol ön cephede yer almaktadır. Söz konusu taşınmaz onaylı mimari projesine göre 40 m2 alanlıdır. Mevcut kullanım alanı 50 m'dir. Tek hacimden oluşmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı İŞYERİ'dir.

132 m² alanlı, 176 ada 34 nolu parsel üzerinde inşa edilmiş olan ana gayrimenkul, onaylı mimari projesine ve vaziyet planına göre, bitişik nizamda inşa edilmiştir. Zemin kat, 3 normal kat olmak üzere toplam 4 katlıdır. Binanın zemin katta 2 adet iş yeri ve diğer normal katlarında her katta 1'er adet mesken olmak üzere toplam 5 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama yalıtım kaplama üzeri dış cephe kaplıdır.

Ulaşım: Tekirdağ ili, Süleymanpaşa İlçesi, Çiftikönü Mahallesi, Hacı İlbey Sokak, Yavuz Apartmanı, No: 3A ve 3B adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, ilçe merkezinde yer alan Kazım Karabekir Cadde'si üzerinden Kuzey yönünde ilerlenirken sağ tarafta yer alan Hacı İlbey Sokak'a sapılır, söz konusu taşınmaz bu sokak üzerinde sol cephede konumludur. Bölgede yapılaşma hızı orta seviyede olup, arsa arzı devam etmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde PTT Çiftlikönü Şubesi, Tekirdağ SGK İl Müdürlüğü ve Tekirdağ Şehir Otogarı gibi donatı alanları bulunmaktadır. Toplu taşıma araçları ile kolay ulaşım sağlanmaktadır. 

Not: 23/072013 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Mimari projesine göre 40 m2 alanlıdır. Mevcut kullanım alanı 50 m'dir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.