0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Süleymanpaşa Bahçelievler Caddesi'ne Cepheli 194 m2 Dükkan

Bankadan 194m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16745
Metre Kare:
194m2
Ada:
0
Parsel:
4005
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
32
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
24.05.1989
Bağımsız Bölüm:
8
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Barbaros Mahallesi, Bahçelievler Caddesi, No:158/1 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Uzman Görüşü

Taşınmazın Bahçelievler Caddesi'ne yaklaşık 11 m cepheli olması, sahile yakınlığı ve ulaşım imkanlarının iyi olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz mimari projesine göre brüt 188 m2 kullanım alanına sahiptir. Yerinde yapılan incelemede ön cephesine doğru bir kısmın uzaması sonucu 6 m2 büyüme tespit edilmiştir. Bahçelievler Caddesi'ne cepheli olup ön cephe uzunluğu yaklaşık 11 metredir. İş yerinin kapısı ve camları demir doğramadır. Yerler parça mermer döşeli olup duvarlar plastik boyalıdır.
Ana bina 354 m2 alanlı, 4005 nolu parsel üzerine bodrum + zemin + 2 normal kat + çatı katı olarak betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Projesine göre bodrum katta + ara katta 1 adet işyeri, zemin ve normal katlarda her katta 2'şer adet daire + çatı katında 1 adet daire olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri plastik boyadır. Binaya giriş ara kattan camlı alüminyum doğrama kapı ile sağlanmaktadır. Binanın girişi kuzey cephesinden yapılmaktadır. 

Ulaşım: Tekirdağ Barbaros beldesinden Kumbağ istikametine Belediye Caddesi üzerinde ilerlerken Barbaros Cami karşısında bulunan Mutlugün sokağa sağılır, taşınmaz bu sokağın bitiminden 50 metre sonra sağda yer almaktadır. 

Not: 24.05.1989 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz projesine göre 188 m2 olup, mevcutta 194 m2 kullanım alanlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.