0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Süleymanpaşa Aydoğdu Mahallesi'nde 290 m2 Dubleks Dükkan

Bankadan 290m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16666
Metre Kare:
290m2
Ada:
201
Parsel:
33
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
8
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
25/04/2018
Ruhsat Tarihi:
17/09/2013
Bağımsız Bölüm:
12
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aydoğdu Mah. Şabanzade Sok. No:11/B, Süleymanpaşa/ Tekirdağ

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin bulunması, yakın konumunda İnönü Ortaokulu ve Tekira AVM'nin bulunması, ulaşımının kolay olması ve ana caddeye yakınlığı avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler:  Dubleks işyeri vasıflı 12 nolu bağımsız bölüm, zemin+ bodrum katta yer almaktadır. 12 nolu bağımsız bölüm, projesine göre binanın bodrum ve zemin katında, bina girişine göre sağ tarafta, ön cephede konumludur. Taşınmaz projesine göre bodrum katta tek hacim depo alanından oluşmakta olup brüt 233 m2, zemin katta işyeri ve wc hacimlerinden oluşmakta brüt 57 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz projesine göre toplam 290 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz bakımlıdır. Duvar boyaları ve zemin kaplamaları iyi durumdadır. Tuvalet kapısı yoktur.

Projesinde ve yerinde bodrum +zemin+2 normal kat+ çatı katı olmak üzere toplam 5 katlıdır. Projesine göre taşınmazın bodrum katında kömürlükler ve 12 nolu işyerine ait depo, zemin katında 2 adet işyeri ve 2 adet daire, normal katlarında ise 4 er adet daire bulunmaktadır. 2. normal katta yer alan 2 adet daire çan ile irtibatlı dubleks dairedir. Binada toplam 12 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Vaziyet plan üzerinde bina giriş gönü belirtilmemiş olup kat planlan ve vaziyet planı karşılaşılarak giriş yönü tespit edilebilmektedir. Bina girişi projesinde ve yeninde zemin kat seviyesinden, Şabanzade Sokak cephesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi plastik boyalıdır.

Ulaşım: Tekirdağ ili, Süleymanpaşa İlçesi, Aydoğdu Mahallesi, Şabanzade Sokak üzerinde konumlu 11 kapı numaralı binanın bodrum ve zemin katında yer alan 11/B kapı ve 12 bağımsız bölüm no'lu dükkandır. Taşınmaza ulaşım, bölgede ana arter niteliğindeki Muratlı Caddesi üzerinden Muratlı İlçesi yönüne giderken sol tarafta yer alan Şabanoğlu Sokak ve devamında Şabanzade Sokağa girilerek sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina, sokak üzerinde sağ kolda konumludur. Yakın konumda İnönü Ortaokulu ve Tekira AVM bulunmaktadır.

Not: 17/09/2013 tarihli yapı ruhsatı ve 25/04/2018 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.