COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Süleymanpaşa 100.Yıl Mahallesinde 107 m2 Dükkan

Bankadan 107m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11964
Metre Kare 107m2
Ada 2259
Parsel 429
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 10
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Tekirdağ İli, Süleymanpaşa İlçesi, 100.Yıl Mahallesi, Destan Sokak, No: 14/A kapı numaralı.

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Tekira AVM den Hükümet Caddesine girildikten 180 m sonra sola dönülür ve 400 m ilerlenir. Akabinde sağa dönüş yapıldıktan sonra tekrar ilk sağa dönüş yapılır ve 50 m sonra taşınmaz sağımızda kalacak şekilde ulaşım sağlanmış olunur. Bölgede genellikle yeni inşa edilen yapılar bulunmaktadır. Taşınmaz Tekira AVM’ye yaklaşık 500 m mesafededir. 

Özellikler: Taşınmaz 10 nolu bağımsız bölüm, binanın zemin katında bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Taşınmaz kuzeybatı cephelidir ve 107 m2 alanlıdır. Taşınmaz iş yeri hacminden oluşmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 

375 m2 alanlı, 2259 ada, 429 nolu parsel üzerinde kurulu olan taşınmaz, bitişik nizamda inşa edilmiştir. Ana taşınmaz bodrum, zemin, 4 normal + çatı kattan oluşmaktadır. Taşınmaz bodrum katta ortak alan, bodrum + zemin katta 1 adet depolu iş yeri, zemin katta 1 adet iş yeri-bina girişi, normal katların her birinde 2 şer adet mesken olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. 4.normal katta yer alan meskenlerden 2 tanesi çatı piyeslidir. Binada 1 adet asansör mevcuttur. Bina dahilinde herhangi bir sosyal alan bulunmamaktadır. Binaya giriş zemin kattan (kuzeybatı cephesinden) sağlanmaktadır.