COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Saray Güngörmez Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 239m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11369
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 239m2
Ada 0
Parsel 1116
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 1
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm B Blok 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Güngörmez Mahallesi, Güngörmez Sokak, No: 381, B Blok Daire: 1

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Tekirdağ İli, Saray ilçesi, Güngörmez Mahallesi, Güngörmez Sokak, No: 381, B Blok, B.B.:1 posta adreslidir. Taşınmaza ulaşım için; Güngörmez Mahalle merkezinde yer alan Güngörmez İlköğretim Okulu önünden Saray ilçesi istikametine doğru giderken sağ kolda bulunan Güngörmez Düğün Salonu arkasında yer alan 381 kapı numaralı apartman taşınmazın bulunduğu binadır. Taşınmazın bulunduğu bölge doğal gaz hariç tüm altyapı olanaklarından faydalanmakta olup, ulaşım imkanları iyi durumdadır. Bölge orta-üst gelir grubuna hitap eden 2-3 katlı konut yapılarının bulunduğu bir bölgedir. Yakın çevresinde Sıla Sanatçı Evleri Sitesi ve Güngörmez İlköğretim Okulu yer almaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz, B Blok 1 bağımsız bölüm no lu dubleks mesken, binanın zemin+ 1.normal katında, bina girişine göre sağ ön tarafta yer almaktadır. Zemin katta 117 m2 ve 1.normal katta 122 m2 olmak üzere toplam brüt 239 m2 kapalı kullanım alanlıdır. Zemin katta 1 oda, salon, mutfak, banyo ve balkon; 1.normal katta 3 oda, 2 banyo ve antre hacimleri bulunmaktadır. 

Not: 29.12.2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.