COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Saray Aziziye Mahallesi'nde 3+1 117 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 117m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16818
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 117m2
Ada 1477
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 9
Ruhsat Tarihi 23.09.2005
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aziziye Mahallesi, Armağan Sokak, B1 Blok Apt. No:2F/2 SARAY / TEKİRDAĞ

Uzman Görüşü

Site içerisinde, dış cephesi mantolamalı binada, asansör ve yangın merdiveni bulunan, ısıtması merkezi doğalgaz sistemli, dış cephe doğramaları pvc,giriş kapısı çelik, Brüt 117,00 m2 GİRİŞ KAT DAİRE.  Geniş kullanım alanın olması, site içerisinde yer alması, avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz B1 Blok zemin kat 2 numaralı bağımsız bölüm, ana gayrimenkulün bina girişine göre sol arka ve yan cephede olmak üzere iki cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre normal katında, 3 oda, salon, mutfak, wc, antre+ hol, banyo ve 2 adet balkon bölümlerinden ibaret olup brüt 117 m2 kullanım alanına sahiptir. Dış cephe doğramaları Pvc, giriş kapısı çeliktir. Taşınmazın ısıtması merkezi doğalgaz sistemi vardır.

Taşınmazın konumlu olduğu bina, 10604,60 m2 alanlı arsa üzerine 4A yapı sınıfında A1,A2,A3,B1,B2 ve C blok olarak yapılmış olup, B1 Blok 2 . Bağımsız bölüm numaralı konut zemin katta konumludur. Ana taşınmaz Bodrum + Zemin +9 Normal kat olarak inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre Bodrum katta: sığınak, Enerji odası, Kapıcı dairesi ile kazan dairesi , Zemin katta bina girişi, yangın merdiveni ve 1,2,3 ve 4 nolu meskenler ve 9 normal katlarda: her katta 4 adet mesken olmak üzere toplam 40 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binanın dış cephesi Mantolama üzeri dış cephe boya boyalıdır. Binanın dış kapısı camlı demir doğrama, merdiven korkulukları alüminyum demir doğramadır. Bina içerisinde zemin, merdivenler, kat holü ve sahanlıklar mermer, duvarlar plastik badana boyalıdır. Binada 1 adet asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır.

Ulaşım: Saray ilçesi Büyükyoncalı mahallesi ana arteri olan D567 karayolu mahalle girişinden 1 Kasım caddesine devam edilerek Batı yönünde 2 km sonra sağa Armağan sokağına girilerek yaklaşık 300 metre sonra sol kolda taşınmazın bulunduğu site ve bina ve 1 parsel içerisinde konumlu binadadır. Yakın çevresinde emsal nitelikli yapılar, park alanları, eğitim mahalle merkezi içerinde zemin katları iş yeri üst katları mesken amaçlı binalar ve boş parseller yer almaktadır.

Not: 23.09.2005 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.