COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Muratlı Fatih Mahallesi'nde 4+1 Teraslı Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 176m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14910
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 176m2
Ada 333
Parsel 65
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 20/03/2013
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fatih Mahallesi, Hasan Çelikkol Caddesi, Reşitoğlu Apartmanı, No: 37, Kat:4, Da:8 Muratlı/Tekirdağ

Uzman Görüşü

Hasan Çelikkol Caddesi üzerinde konumlu, şehir merkezine yürüme mesafesinde çatı teraslı 176 m2 son kat dubleks; ulaşımın kolay olması ve ana cadde üzerindeki binada yer alması açısın avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler:  Taşınmazın salon, çatı kat antre ve oda bölümlerinde zeminler laminen parke kaplı, duvarlar saten boyalı, tavanlar ise kartonpiyerli durumdadır. Antre ve mutfak bölümlerinde ise zeminler seramik kaplı, duvarlar saten boyalıdır. Mutfakta mdf mutfak dolapları ve granit tezgah bulunmaktadır. Islak hacimli yüzeylerde ise zeminler ve duvarlar seramik kaplı olup, banyolarda lavabo, klozet ve duşa kabin bulunmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik, iç kapıları ahşap panel dolgu kapı, pencere doğramaları ise PVC konstrüksiyonludur. Isınması doğalgaz yakıtlı kombi sistemi ile sağlanmaktadır. 1 adet salon, 4 adet oda, 1 adet mutfak, 2 adet banyo, 1 adet balkon bulunmaktadır. Taşınmaz projesine göre brüt 160 m2,  mevcutta 176 m2 kullanım alanlıdır.

Ana gayrimenkul, 335,27 m2 yüzölçümüne sahip arsa üzerinde, bitişik nizamda ve betonarme tarzda inşa edilmiş olup, yaklaşık 5 yıllık binadır. Projesine göre bina Zemin+4 Normal+Çatı kattan oluşmaktadır. Projesine göre binanın zemin katında bina girişi ve 1 adet işyeri, 1., 2. ve 3. normal katlarda her katta 2 adet mesken, 4. normal+Çatı katta 2 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan, kuzeydoğu yönden ve Hasan Çelikkol Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. Bina içerisinde merdiven basamakları ve kat sahanlıkları mermer kaplı durumdadır. Bina giriş kapısı demir kapı olup, merdiven korkulukları ise alüminyum doğramadır. Binada 1 adet asansör bulunmakta olup, asansör mevcutta çalışmamaktadır. Binada elektrik, su, doğalgaz ve kanalizasyon tesisatları mevcuttur. Binadaki bağımsız bölümlerin ısınma doğalgaz kombi ile sağlanmaktadır.

 Ulaşım: Tekirdağ ili, Muratlı ilçesi, Fatih Mahallesi, Hasan Çelikkol Caddesi üzerindeki 31 kapı no'lu Reşitoğlu Apartmanının 4. normal ve çatı katındaki 8 bağımsız bölüm no'lu dairedir. Taşınmaza ulaşım, çarşı merkezindeki Belediye Binası önünden, kuzeydoğu yönüne doğru, Mustafa Kemal Caddesi üzerinden ilerlenip, yaklaşık 100 metre ilerideki kavşak geçildikten sonra sola ayrılan Hasan Çelikkol Caddesi'ne dönülerek sağlanmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bina bu cadde üzerinde, yaklaşık 270 metre ileride ve sol tarafta yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölge genellikle orta gelir düzeyine sahip kişiler tarafından tercih edilmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özelliklerde, bitişik ve ayrık nizam yapı düzeninde inşa edilmiş 5­6 katlı apartman binaları ile boş arsalar bulunmaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanmaktadır. Bölge iskan mıntıkası şeklinde gelişimini sürdürmekte olup, belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaza yakın mesafede Muratlı Belediyesi, Kapalı Spor Salonu, Yeni Camii ve Hasan Orhan Ortaokulu bulunmaktadır.

Not: 20/03/2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Binanın sistemde fesihli durumda olduğu, binanın hakediş seviyesinin %10'da kaldığı öğrenilmiştir. Ayrıca binanın 5 yıllık ruhsat süresinin dolduğu görülmüştür. Binaya ait yapı kullanma izin belgesi veya iş bitirme tutanağı bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.