0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Merkez Çiftlikönü Mahallesi'nde 210 m2 İşyeri

Bankadan 210m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17124
Metre Kare:
210m2
Ada:
1605
Parsel:
17
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
10
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Bağımsız Bölüm:
15
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çiftlikönü Mah.Filiz Sok.No:31A 59100 Süleymanpaşa/Tekirdağ

Uzman Görüşü

Taşınmaza ulaşımın kolay olması, merkezde konumlanması ve donatı alanlarına yakınlığı avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, ana yapının bodrum katında, bina girişine göre ön, sol yan ve bitişik arka cephe konumlu 15 bağımsız bölüm numaralı iş yerdir. Taşınmaz tasdikli mimari projesine göre, iş yeri ve wc hacimlerinden oluşup brüt 210 m2 alanlıdır. Filiz Sokağa yaklaşık 14 metre cephesi olan iş yerinin, giriş kapışı ve vitrinleri alüminyum profili malzemeden imal edilmiştir.

Ulaşım: Tekirdağ ili, Süleymanpaşa ilçesi, Çiftlikönü (tapuda Gündoğdu) mahallesi, Filiz sokak üzerinde yer alan 31 dış kapı numaralı binanın bodrum katında konumlu, 31A dış kapı, 15 bağımsız bölüm numaralı iş yeridir. Taşınmaz belediye sınırları içerisinde kalmakta olup, toplu taşıma ve özel araçlarla ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu lokasyon genellikle orta gelir düzeyindeki insanların yaşam alanı olarak tercih ettikleri bir bölgedir. Taşınmaz Süleymanpaşa belediyesinin kuş uçuşu yaklaşık 1 km Doğusunda, Tekirdağ Emniyet Müdürlüğünden 400 m Kuzeybatısında yer almaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu lokasyon konut fonksiyonlu gelişme göstermekte olup, yakın çevresinde genellikle 4-5 katlı yapılar yer almaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.