Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Malkara Alaybey'de 15 Dönüm Tarla

Şirketten 15400m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19486
Metre Kare:
15400m2
Ada:
0
Parsel:
286
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Alaybey Mahallesi 286 Parsel Malkara/Tekirdağ

Açıklama

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KARŞISINDA YOLA CEPHELİ YATIRIMLIK TARLA

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Tekirdağ ili Malkara ilçesi Alaybey mahallesinde yer almaktadır. Taşınmaz 15.400,00 m2 yüz ölçümüne sahip olup "Tarla" vasıflıdır. Parsel geometrik olarak dikdörtgen yapıya sahiptir. Taşınmaz Malkara Organize Sanayi Bölgesinin karşısında yer almaktadır, kadastral yola cephesi bulunmaktadır.

Not: Teklif vermeden önce araştırma yapılması önerilir, alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.