Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Tekirdağ Çorlu Hürriyet Mahallesinde 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 62m2

Özellikler

Tapu no 11258
Pafta 30Ö1
Ada 241
Parsel 53
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 10
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

HÜRRİYET MAHALLESİ, İLKE SOKAK, KAYAPARK SİTESİ, NO:2, B BLOK, DAİRE: 2 ÇORLU/TEKİRDAĞ (UAVT 2:3626810992)

Tekirdağ Çorlu Hürriyet Mahallesinde 1+1 Daire

Uzman Görüşü

Sitede bulunan emsallerine göre çok uygun fiyatta olan, havuz ve güvenlik gibi donatıları bulunan yeni bir binada yer almaktadır.

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz; Tekirdağ ili, Çorlu ilçesi, Hürriyet mahallesi, İlke sokak üzerinde yer alan Kaya Park Sitesinin 2B dış kapı numaralı B bloğunun zemin katında konumludur. Taşınmaz belediye sınırları içerisinde kalmakta olup, toplu tasıma ve özel araçlarla ulaşım sağlanmaktadır.

Özellikler: 2 Bağımsız Bölüm Numaralı taşınmaz, binanın zemin katında, bina girişine göre solda ön cephede konumludur. Taşınmaz; salon+mutfak, 1 adet oda, antre, banyo-wc ve 1 adet balkon hacimlerinden ibaret olup brüt yaklaşık 52 m2 kullanım alanlı ve 10 m2 balkon alanı bulunmaktadır. Projesine göre ise taşınmazlar 51 m2 kullanım alanına ve 11 m2 balkon alanına sahip olup, tapu projesinden farklı olarak oda hacimleri 1'er m2 küçültülmüş ve balkon alanları 1'er m2 büyütülmüştür. Toplam kullanım alanında değişiklik olmamış, ayrıca bağımsız bölüm sayısında ve konumlarında değişiklik yapılmamıştır. Pencereler ve balkon kapıları pvc doğrama ve çift camlıdır. 2 numaralı meskenin İç kapıları amerikan panel doğrama, daire giriş kapısı çelik kapıdır.

Bina; 5.716,80 m2 yüzölçümlü, 241 ada 53 no`lu parsel üzerinde, blok nizamda, betonarme karkas tarzında, konut amaçlı A ve B blok, açık yüzme havuzu, güvenlik kulübesi ve zemin katlı kapıcı dairesinden oluşan sitedir. Sitede bahçe ve çevre düzenlemesi tamamlamıştır. Taşınmazların bulunduğu B blok, parselin doğu tarafında konumlu olup, bodrum+zemin+10 normal kattan oluşmak üzere toplam 12 katlıdır. B blok, bodrum katta sığınak, ortak alan, zemin katta 6 adet mesken ve bina girişi, normal katların her birinde 6`şar adet meskenden oluşmak üzere toplam 66 bağımsız bölümlüdür. Dış cephe sıva üzeri mantolama olan binanın girişinde, merdiven ve sahanlıklarında yer döşemeleri mermer, duvarlar plastik boyadır. Blok dâhilinde 2 adet asansör bulunmaktadır. Açık otopark imkânı mevcuttur. Bina girişi, projesine uygun olarak zemin kattan, güneybatı cepheden sağlanmaktadır.

Not: 02.10.2012 Tarihli Yapı Ruhsat Belgesi mevcuttur.