COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Çorlu Hıdır Ağa Mahallesi'nde 120 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15173
Metre Kare 120m2
Ada 76
Parsel 43
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 14/10/2014
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hıdır Ağa Mahallesi, Bakkal Sokak,No:11/A ÇorluTEKİRDAĞ

Açıklama

 Salih Omurtak Caddesi'ne bağlantılı sokakta, Çorlu Otogarı yakın konumda, projesine göre 55 m² alana sahip olup bodrum kat hacmi 65 m² alana sahip olup toplamda 120 m ², DÜZ GİRİŞ DÜKKAN FIRSATI 

Özellikler: Taşınmaz tapu kayıtlarında zemin katta yer alan 1 bağımsız bölüm numaralı depolu dükkandır. Katta tek dükkan olarak yer almaktadır. Bodrum ve zemin kat yekpare hacimden ibarettir. Bodrum katı brüt 65m2 zemin katı brüt 55 m2 olmak üzere toplam brüt 120 m2 alanlıdır. Dış cephesi alüminyum doğrama camekandır. Sokağa cephesi yaklaşık 6.10 metredir. Zemin seramik duvarları saten boyalıdır. 

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 158.86 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde inşa edilmiş olup bodrum+zemin+5 normal katlı, bitişik nizamlı ve betonarme karkas yapıda apartman binasıdır. Projesine göre bina bodrum katında; dükkana ait depo, zemin katta 1 bağımsız bölüm numaralı dükkan ve bina girişi, normal katlarda 1 er adet mesken olmak üzere toplam 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Asansörlü ve dış cephesi mantolama üzeri boyalı bir binadır. Bina girişi Bakkal Sokak üzerinden sol baş aks ve zemin kattan sağlanmaktadır. 

 Ulaşım: Tekirdağ ili, Çorlu ilçesi, Hıdırağa Mahallesi, Bakkal Sokak, No: 11A dükkân açık posta adresinde bulunmaktadır. Gayrimenkule ulaşmak için Salih Omurtak Caddesi üzerinde batı yönü istikametinde devam edilirken Çorlu Otogarına gelindiğinde sağ kolda yer alan Bakkal Sokağa dönülerek ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölge tüm altyapı olanaklarından faydalanmakta olup, ana ulaşım arterine yakın olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın çevresi bitişik nizam zemin katları işyeri, normal katları konut fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge alt düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Yakın çevresinde 5­6 katlı binalar yer almaktadır.

 Not: 14/10/2014 tarihli Yapı Ruhsatı belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.