COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Çerkezköy Yılmaz Plaza'da 90 m2 İş Yeri

Bankadan 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17782
Metre Kare 90m2
Ada 423
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 15
Bulunduğu Kat 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gazi Mustafa Kemal Paşa mahallesi Cambazlar Sokak Yılmaz Plaza No:5-7 Kat:4 D:403 59500 Çerkezköy/Tekirdağ

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Yılmaz Plaza 'nın 4.normal katında, bina giriş istikametine göre sağ yan ve arka cephe konumlu 15 bağımsız bölüm numaralı işyeridir. Ruhsat eki tasdikli mimari projesine göre taşınmaz sekreter bölümü/odası, 2 ofis, mutfak, banyo ve balkon hacimlerinden müteşekkil olup brüt 90 m2 alanlıdır. Binada asansör bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı İŞYERİ'DİR.

Ana yapı, Tekirdağ ili, Çerkezköy ilçesi, Gazi Mustafa Kemal Paşa mahallesi, 423 ada 14 parselde, 1.014,71 m2 arsa üzerine, III/B yapı sınıfı ve grubunda, bodrum + zemin +5 normal + çatı katı olmak üzere toplam 7 katlı olarak inşa edilmiş betonarme yapı strüktüründeki binadır. Mimari projesine göre ana yapının bodrum katında, sığınak, enerji odası, ısıtma merkezi, güvenlik odası ve zemin/1.normal katta konumlu 2 adet işyerine ait 2 adet depo, zemin katında, bina girişi, bodrum ve 1.normal kat bağlantılı 2 adet işyeri, 2, 3 ve 4.normal katların her birinde 6 adet işyeri, 5.normal katta ise 4 adet işyeri ile 2 adet dubleks işyeri yer almak üzere ana yapıda tamamı işyeri nitelikli toplam 26 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Vaziyet planında bina girişi gösterilmemiştir. Bina girişi vaziyet planındaki kuzey oku yol belirtmesi, parselin şekli, parsel kenar uzunlukları, uydu görüntüsü, binanın zemine aplike edilmesi, kesitler ve kat planlarının çakıştırılıp mahallindeki bina girişi ile karşılaştırılması suretiyle tespit edilmiştir. Bu tespite göre bina girişi, parselin Güneyinden, Cambazlar sokak üzerinden konum alındığında ön cephe ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış yüzeyi giydirme cam cephe ile kaplanmıştır. Ana giriş kapısı alüminyum profil malzemeden imal edilmiş olup, kat sahanlıkları ve merdiven basamakları gránit ile döşelidir. Merdiven korkulukları alüminyum küpeşte olan binada katlara çıkış asansör ve merdivenle sağlanıp, ısınma doğalgaz enerji kaynaklı, kombi sistem, kat kalorifer ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Tekirdağ ili, Çerkezköy ilçesi, Gazi Mustafa Kemal Paşa mahallesi, Cambazlar sokak üzerinde yer alan 5-7 dış kapı numaralı Yılmaz Plaza adlı binanın 4. Normal katında konumlu 15 bağımsız bölüm numaralı iş yeridir. Taşınmaz belediye sınırları içerisinde kalmakta olup, toplu taşıma ve özel araçlara ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu lokasyon genellikle orta/gelir düzeyindeki insanların yaşam alanı olarak tercih ettikleri bir bölgedir. Çerkezköy Belediyesine kuş uçuşu yaklaşık 200 metre mesafede bulunan konu taşınmazın 100 metre Batısından Atatürk Caddesi (1. Cadde), 75 metre Doğusundan Öztrak Caddesi geçmektedir. Taşınmazın bulunduğu muhit, genellikle orta düzey gelir grubuna hitap eden, konut ve ticari amaçlı olarak kullanımın yaygın olduğu bir bölgedir. Özellikle Atatürk Caddesi ve Öztrak caddesi ticari faaliyetlerin yoğun olduğu ana arter nitelikli caddelerdir. Konu taşınmaz bu iki caddeyi birbirine bağlayan Cambazlar sokak üzerinde konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle 5-6 katlı olarak inşa edilmiş binalar bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.