0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Çerkezköy Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde 175 m2 Depolu İş Yeri

Bankadan 175m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17647
Metre Kare:
175m2
Ada:
736
Parsel:
18
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
9
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Bağımsız Bölüm:
23
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yıldırım Beyazıt Mah.Yayla Sk.No:5/7A Çerkezköy/Tekirdağ

Uzman Görüşü

Taşınmazın bölgenin ana arterlerinden olan Namık Kemal Bulvarına yakın mesafede yer alması, toplu taşıma ile ulaşımın rahatça sağlanabilmesi, depolu ve geniş kullanımlı olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz ,Zemin + Bodrum Kat, 23 nolu bağımsız bölüm, kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre bodrum katta depo kısmından oluşmakta olup, brüt yaklaşık 67 m2, zemin katta dükkan kısmından oluşmakta olup, brüt yaklaşık 108 m2 kullanım alanlıdır. Toplam 175 m2 alanlıdır. Taşınmazın giriş kapısı ve pencere doğramaları alüminyum doğramadır. Taşınmazın tapu vasfı DEPOLU İŞYERİ'DİR.

Taşınmaz 736 ada, 18 parsel de konumludur. Web Tapu portalda incelenen 02.09.20212 tarihli 2134 nolu kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre ana yapı 975,00 m2 alanlı arsa üzerinde konumlanmış ayrık nizamda bodrum + zemin + 4 normal kat + çatı katından oluşmaktadır. Kat irtifakı projesine göre binanın bodrum katında iş yerlerine ait depolar, sığınak, kazan dairesi, kapıcı dairesi, zemin katında bina girişi, 1, 2 numaralı meskenler, 23, 24 numaralı depolu iş yerleri, 1.katında 3, 4, 5, 6, 7 numaralı daireler, 2.katında 8, 9, 10, 11, 12 numaralı daireler, 3.katında 13, 14, 15, 16, 17 numaralı daireler, 4, katında 19 numaralı daire, 4.katında+çatı katında 18, 20, 21, 22 numaralı dubleks daireler olmak üzere binada toplamda 24 adet bağımsız bölüm yer almaktadır, Binaya giriş zemin kat seviyesinden Yayla Sokağa dik olarak güneydoğu cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demirdir. Binaya giriş kat sahanlıkları ve merdivenler mermer kaplama demir doğramadır. 

Ulaşım: Tekirdağ ili, Çerkezköy ilçesi, Yıldırım Beyazıt mahallesinde konumlu olup bölgenin ana arterlerinden olan Namık Kemal Bulvarına yakın mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle ticari amaçlı ve muhtelif katta bodrum üzerine zemin + 5 katlı olacak şekilde yapılaşma söz konusudur, Yapılaşmanın yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı, okul, çocuk parkı gibi ihtiyaçlar karşılanamamaktadır. Bölge orta düzey gelir grubuna sahip toplum kesimlerince ikamet amaçlı tercih edilmektedir. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Namık Kemal Bulvarına olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Bölgenin genel yapılaşma tarzı, plancılık ilkeleri ile yeterli derecede uyumludur. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler Bahçeli Cami, Bahçeli Mezarlığı olarak ifade edilebilir, Bölgesel alt yapı ihtiyacı yeterli derecede karşılayabilmektedir.(UAVT: 3494812658) 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.