COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Çerkezköy Kızılpınar Mahallesi'nde 230 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 230m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14941
Metre Kare 230m2
Ada 199
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 18/10/2010
Bağımsız Bölüm 25
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kızılpınar Mahallesi, Bahar Caddesi, Bereket 2 Apartmanı, No:341, Dükkan:Z01 (25) Çerkezköy / TEKİRDAĞ (UAVT: 2274450457)

Uzman Görüşü

Çerkezköy – Çorlu Karayolu yakın, Bahar Caddesi'ne 7 metre vitrin cepheli, dış cephesi mantolamalı yeni binada, deprem sonrası yapım binada yer alan, her türlü iş koluna hitap edebilecek büyüklükte fırsat sunan 230.00 m2 iş yeri; merkezi konum,­ ulaşım kolaylığı,­ tamamlanmış altyapı, genç binada konumlu olması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: 25 nolu bağımsız bölüm, projesine göre bodrum ve zemin katta, bina girişine göre sol tarafta konumludur. Taşınmaz projesinde bodrum katta tek hacim depo alanından oluşmakta olup yaklaşık brüt 33 m2, zemin katta işyeri ve wc hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 205 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın projesine göre toplam kullanım alanı 238 m2 dir. Bodrum kat ile irtibatın kaldırılarak kullanım alanından çıkarıldığı, zemin katta ise arka cephede dışarıya doğru yaklaşık 25 m2 büyüme yapılmıştır. Taşınmaz mevcut durumda 230 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz bakımsızdır. Duvar ve tavan boyalarının bakıma ihtiyacı bulunmaktadır. Taşınmazın temizliğe ihtiyacı vardır.

 Ulaşım: Tekirdağ İli, Çerkezköy İlçesi, Kızılpınar Atatürk Mahallesi, Bahar Caddesi, 34/1 kapı numaralı binanın bodrum ve zemin katında yer alan Z01 kapı ve 25 bağımsız bölüm numaralı depolu işyeridir. Taşınmaza ulaşım; bölgenin önemli ulaşım aksı niteliğindeki Bahar Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina, cadde üzerinde kuzeydoğu istikametine giderken sağ kolda yer almaktadır. Yakın konumda Kızılpınar Merkez Cami ve Özcanlar Cami bulunmaktadır.

 Not: 18/10/2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Tapu vasfı Depolu İşyeri'dir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.