COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Tekirdağ Çerkezköy Kızılpınar Atatürk Mahallesi'nde 52 m2 Dükkan

Bankadan 52m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16784
Metre Kare 52m2
Ada 639
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 05/02/2016
Bağımsız Bölüm 18
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tekirdağ ili, Çerkezköy ilçesi, Kızılpınar Atatürk Mahallesi, Akbaş Sokak No: 6-8

Açıklama

Özellik: 18 numaralı bağımsız bölüm, projesine göre bina girişine göre sağ tarafta, Akbaş Sokak’tan binaya bakışta ise sol tarafta konumlanmaktadır. Taşınmaz projesine göre işyeri ve wc hacimlerinden oluşmakta olup 52 m2 kullanım alanına sahiptir. 

Taşınmazın yer aldığı 639 ada 15 parsel üzerinde betonarme yapı tarzında, ayrık nizamda inşa edilmiş bina yer almaktadır. Ana taşınmaz bodrum + zemin + 5 normal kat olmak üzere toplam 7 katlıdır. Projesine göre taşınmazın bodrum katında sığınak ve 15 numaralı bağımsız bölüme ait depo, zemin katında 3 adet işyeri, normal katlarında ise 3’er adet daire bulunmaktadır. Binada toplam 18 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi zemin kat seviyesinden, Akbaş Sokak’tan binaya bakışta arka cepheden verilmiştir. Bina dış cephesi plastik boyalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz Tekirdağ ili, Çerkezköy ilçesi, Kızılpınar Atatürk Mahallesi, Akbaş Sokak üzerinde konumlu, 6-8 kapı numaralı binanın zemin katında yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım, bölgede ana arter niteliğindeki Terzi Caddesi üzerinden Bahar Caddesi yönüne giderken sağ tarafta konumlu Akbaş Sokak’a girilerek sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina sokak üzerinde sağ kolda konumludur. Yakın konumda Fatih Sultan Mehmet Cami ve Kızılpınar Atatürk İlkokulu bulunmaktadır. Bulunduğu bölge genel itibari ile konut fonksiyonlu olarak gelişme göstermiş olup genel yapılanma taşınmaz ile benzer özelliklerde ayrık ve bitişik blok nizamda inşa edilmiş binalardan oluşmaktadır.

Not: 05/02/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.