1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Tekirdağ Çerkezköy Bağlık Mahallesi'nde 73 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 73m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17564
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 73m2
Ada 461
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 14/01/2021
Ruhsat Tarihi 21/12/2006
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bağlık Mahallesi Otoban Sokak Ümit Çiğdem Erdemir Apartmanı No: 34 K:1 No:5 Çerkezköy/Tekirdağ

Açıklama

Özellik: 5 bağımsız bölüm nolu daire, projesine göre binanın 1. normal katında, bina girişine göre arka cephede, orta kısımda konumlanmaktadır. Taşınmaz; projesine göre antre, salon, mutfak, 2 adet oda, banyo, wc, soyunma odası ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 73 m2 kullanım alanına sahiptir. Isınma sistemi kombidir. 

Taşınmazın yer aldığı 481 ada 6 parsel üzerinde betonarme yapı tarzında ayrık nizamda inşa edilmiş bina ver almaktadır. Ana taşınmaz projesinde ve yerinde bodrum + zemin + 4 normal kat + çatı katı olmak üzere toplam 7 katlidir. Projesine göre taşınmazın, bodrum katında sığınak ve otopark, zemin ve normal katlarında 3 er adet daire bulunmaktadır. Binada toplam 15 adet bağımsız bölüm mevcuttur. 4. normal katta yer alan 2 adet daire çatı ile irtibatlı dubleks dairedir. Bina girişi projesinde ve yerinde zemin kat seviyesinden Otoban Sokaktan binaya bakışta sağ yan cepheden verilmiştir. Bina dış cephesi plastik boyalıdır.

Ulaşım: Taşınmaz. Tekirdağ ili, Çerkezköy ilçesi, Bağlık Mahallesi, Otoban Sokak üzerinde konumlu, 34 kapı no'lu binanın 1. normal katında yer alan 5 no'lu bağımsız bölümdür. Taşınmaza ulaşım, bölgede ana arter niteliğindeki Alparslan Türkeş Caddesi üzerinden kuzeybatı yönüne giderken sağ tarafta sırasıyla Kirazlı Sokak, Söğütlü Sokak, Çamlık Sokak ve devamında Otoban Sokağa girilerek sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina, sokak üzerinde sol kolda konumludur. Yakın konumda Pakize Narin Anadolu Lisesi ve Bağlık Parkı bulunmaktadır. Bulunduğu bölge genel itibari ile konut fonksiyonlu olarak gelişme göstermiş olup genel yapılanma taşınmaz ile benzer özelliklerde ayrık veya blok nizamda inşa edilmiş binalardan oluşmaktadır.

Not: 21/12/2006 tarihli yapı ruhsatı ve 14/01/2021 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.