1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sungurlu Derekışla'da Köyü Yolu'na Cepheli Avlulu Kerpiç Ev

Sahibinden 27 60m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18305
Oda Sayısı 27
Metre Kare 60m2
Ada 201
Parsel 21
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 60
Kat Sayısı 1
Kullanım Durumu Boş

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çorum, Sungurlu, Derekışla Mahallesi 201 ada 21 parsel

Açıklama

DEREKIŞLA KÖYÜ YOLU'NA CEPHELİ, MAHALLE MERKEZİNDE 328 M2 AVLULU KERPİÇ EV

Özellik: Çorum, Sungurlu, Derekışla Mahallesi 201 ada 21 parselde yer alan taşınmaz 328 m2 alanlı olup avlulu kerpiç ev vasıflıdır. Ev 60 m alanlıdır ve arsa üzerindeki yapılar harabe şekildedir. Arsa çevresi bahçe duvarı ile sınırlandırılmıştır. Altyapı hizmetlerinden yararlanmaktadır. 

Not: Taşınmaz 1367 parsel iken yapılan imar uygulaması sonucu 201 ada 21 parsel olarak tescil edilmiştir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.