Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Sultangazi Gazi Mahallesi'nde 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 62m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23478
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
62m2
Ada:
872
Parsel:
12
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
33
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
14.08.1987
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

GAZİ MAH. 1371.SK. NO:3 İÇ KAPI NO:3 SULTANGAZİ / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: İstanbul İli, Sultangazi İlçesi, Gazi Mahallesi, 1371.Sokak No:3/3 adresinde kain, tapuda ise İstanbul İli, Sultangazi İlçesi, Gazi Mahallesi, 872 Ada 232,00 m2 yüzölçümlü 12 Parsel üzerinde, 38/231 arsa paylı, 1.katta konumlu mesken niteliğindeki 3 numaralı bağımsız bölümdür. konu bağımsız bölümün konumlu olduğu ana taşınmaz betonarme karkas taşıyıcı sistemli, 3A yapı sınıfında, yol kotu altında 1 yol kotu üstünde 4 olmak üzere toplam 5 katlı, 1 adet depolu dükkan, 7 adet daire niteliğinde bağımsız bölümlü, 661,00 m2 inşaat alanına sahip yapıdır. Mimari projesine göre Bodrum Kat + Zemin Kat + 3 Normal Katlı olan ana taşınmazın girişi zemin kat seviyesinden 1371.Sokak üzerinden, güney cepheden sağlanmaktadır. Bodrum katta dükkana ait depo, kömürlük, zemin katta 1 adet depolu dükkan, 1 adet daire, normal katlarda ikişer adet daire niteliğinde bağımsız bölüm bulunmaktadır. Yapıda asansör bulunmamakta, dış cephesi akrilik boyalı, doğal gaz tesisatı mevcuttur.

 3 numaralı bağımsız bölüm, ana taşınmazın 1.normal katında, kattaki 2 bağımsız bölümden bina girişine arkada konumludur. Arka ve yan cephesi mevcut, bulunduğu kat ve diğer yapılara mesafesi nedeniyle gün ışığı almakta engeli bulunmaktadır. Mimari projesine göre; antre, hol, mutfak, salon, yatak odası, balkon hacimlerinden oluşmakta ve brüt kullanım alanı 62 m2 olarak hesaplanmaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.