COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sivas Merkez Sularbaşı Mahallesinde 53 m2 Ofis

Bankadan 53m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12475
Metre Kare 53m2
Ada 87
Parsel 52
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 40
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 147
Bulunduğu Kat 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

SULARBAŞI Mah. HİKMET IŞIK Cad. ŞENYURT SİTESİ Sit. No: 4 / 309, 508, 516 MERKEZ / SİVAS

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Hikmet Işık Caddesi üzerinde, ticari olarak en işlek caddede bulunmasıyla fırsat sunan, 53 m2 PASAJ İÇİ BÜRO FIRSATI
Özellikler:
5.kat, (147) bağımsız bölüm numaralı büro, batı cepheden yapılan bina (pasaj) girişine göre arka kolda (bina girişi ön kol kabul edilirse) konumlu bürodur. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre; 1 adet büro hacmi olmak üzere 53 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın bina dışına bakan cephesi bulunmamakta olup pasaj içine bakmaktadır. Taşınmazın içi görülmemiştir. Taşınmaz pasaj içine bakmaktadır.
Ana gayrimenkul 935,40 m² yüzölçümlü parsel üzerinde, bitişik nizamda, betonarme, tek bloklu bina olup onaylı mimari 
projesine göre; 3 bodrum kat + zemin kat + 5 normal kat olmak üzere toplam 9 kattan oluşmaktadır. Binada toplam 158 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi onaylı mimarisine uygun olarak 1.bodrum kattan (kuzey cephe) ve zemin kattan (batı cephe) yapılmaktadır. Bina dış cephesi boyalı, merdivenleri ve kat sahanlıkları ise seramiktir. Binada asansör bulunmamaktadır.
Ulaşım: Hikmet Işık Caddesi batı 
istikametinde ilerlerken Kepenek Caddesi kesişiminde hemen batıdaki köşe parselde taşınmazların bulunduğu parsele ulaşılır. Çevresinde 8­-10 katlı ticaret ağırlıklı kısmen konut alanları bulunmaktadır. Merkezi konumda yer alan taşınmaza ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanabilmektedir.
Not: 15/07/1981 tarihli yapı kullanma izni bulunmaktadır.