1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sivas Merkez Kılavuz Mahallesinde 140 m2 Dükkan

Bankadan 140m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13617
Metre Kare 140m2
Ada 5915
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 1112/2017
Ruhsat Tarihi 21/10/2014
Bağımsız Bölüm C Blok 14
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sivas İli, Merkez İlçesi, Kılavuz Mahallesi, Arturpark Sitesi C Blok Zemin Kat BB:14

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz 5056,15 m² yüz ölçümlü 5915 Ada 6 Parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında, Blok nizamda ve IV/A yapı sınıfında 2014 yılında A ve B ve C Blok olarak inşa edilmeye başlanmış ve 2017 yılında inşa süreci tamamlanmıştır. Taşınmazın bulunduğu C blok parselin doğusunda konumlu olup bodrum + zemin + 7 normal kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu C blok bodrum katında ortak kullanım alanları, zemin katında bina girişi ve 3 adet dükkan, 1. normal katında 1 adet mesken ve dükkan eklenti alanı,2,3,4,5,6,7.normal katlarda 2 şer adet mesken olmak üzere 16 adet bağımsız bölüm ve A blok dahilinde 21 adet bağımsız bölüm ve B blok dahilinde 14 adet nihai olarak (21+14+16 ): 51 adet bağımsız bölüm mevcuttur. C blok bina girişi kuzey yönünden, dükkan girişleri ise güney yönünden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama. Bina dış cephesi, dış cephe kaplaması ile kaplıdır. Binanın giriş alanı, koridor, sahanlık, merdiven ve ortak alan zemini mermer, duvarları dekor boyalı, merdiven korkulukları ise krom nikel karışımıdır. Site içerisinde blokların inşaat seviyesi %100 olup, iskan almıştır. Taşınmaz C blok 16 bağımsız bölüm no.lu mesken, kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre zemin katta güney cepheden bakıldığında sol cephede yer almaktadır. Taşınmaz, mimari projesine göre dükkan ve wc hacimleri olmak üzere toplam brüt ~ 140 m² kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın zeminleri seramik,duvarları saten boya ve tavanları plastik boyalıdır. Giriş kapısı cam bölmeli alüminyum doğramalıdır. 

Ulaşım: Taşınmaz Sivas İli, Merkez İlçesi, Kılavuz Mahallesi, 5915 ada 6 parsel üzerinde yer alan, Blok nizam B.A.K. tarzda bodrum+zemin+7 normal kat olarak inşa edilmiş yapının C blok zemin kat 14 bağımsız bölüm numaralı Dükkanıdır. Taşınmaz kentin merkezinde yer alan Yeşilyurt Mahallesi hudutları içerisinde konumlanmıştır. Taşınmazın yakın çevresinde benzer şekilde imara sahip yapılar bulunmaktadır. Bu yapılar orta/üst gelir grubuna hitap etmektedir. Ulaşımı Sultan Şehir Bulvarı üzerinden toplu taşıma araçları ve özel araçlarla rahatlıkla sağlanmaktadır. Taşınmaz belediyenin sağladığı teknik ve alt yapı hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Not: 11.12.2017 tarihli yapım kullanım izin belgesi mevcutur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.