COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Sivas Merkez Diriliş Mahallesinde 46 m2 Dükkan

Bankadan 46m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11962
Metre Kare 46m2
Ada 2313
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 19
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 10
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Sivas Merkez Diriliş Mahallesi 68-10 Sokak No: 5c

Açıklama

Özellikler: 10 nolu bağımsız bölüm ana yapının zemin katında onaylı projesine göre 26 m2 zemin kat + 20 m2 bodrum kat olmak üzere toplam brüt 46 m2 kullanım alanlıdır. Dükkan konum olarak kuzeybatı cephelidir. Dükkan ana yapının zemin katında, bina girişine göre sağ kol arka tarafta kalmaktadır. Dükkan projesine göre zemin ve deponun yer aldığı bodrum katta tek bir mahalden oluşmaktadır. Yapının iç özellikleri görülmemiştir. Dükkanın dış cephesi ve giriş kapısı camlı demir doğramadır. Taşınmazın 63-15. sokağa 3 metre cephesi bulunmaktadır.Taşınmaz dışarıdan görülebildiği kadar bakımsız durumda olup, orta kalitede işçilik ve malzeme ile inşa edilmiştir. 
Ulaşım: Muhsin YAZICIOĞLU Bulvarı üzerinde güneybatı İstikametinde Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu önünden önce sağa Mimar Sinan caddesine sonra şehit Kenan ARDIÇ caddesine girilerek 3.soldan 68-10. Sokağa girilince sol kol üzerinde yer alan taşınmazın bulunduğu ana yapıya ulaşılır. Konumu itibariyle ulaşım problemi bulunmayan gayrimenkulün ulaşımı belediye otobüs hatları ile rahatlıkla sağlanmaktadır. 
Not: Ana taşınmazdaki meskenlere ait 04.07.2000 tarihli, 3/4 nolu yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. İşyerleri için yapı kullanma izin belgesi bulunmamaktadır. Taşınmazın tapudaki vasfı "depolu dükkan" olarak geçmektedir.