1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Sivas Merkez Başsöğüt Mahallesi'nde 8900 m2 Tarla

Bankadan 8900m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17225
Metre Kare 8900m2
Ada 0
Parsel 1009
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Başsöğüt Köyü Deretarla Mevkii 1009 Parsel Merkez/Sivas

Açıklama

Özellikler: 1009 Parselde yer alan taşınmaz 8900 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir ürün ekil değildir. Geometrik açıdan amorf yapıda olup topografik açıdan hafif eğimli durumdadır. Parselin kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Parsel İmarsız alanda kalmakta ve herhangi bir plan kapsamında bulunmamaktadır. Taşınmazın sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Taşınmaz köy merkezine ~1,1 km kuş uçuşu mesafede yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölge kuru tarıma elverişli olup ilkbahar zamanı yakınından geçen dere sayesinde sulanabilmektedir. 

Ulaşım: Başsöğüt Köyü Deretarla Mevkii 1009 Parsel Merkez/Sivas adresindedir. Köy merkezine 1 km ve Sivas Yozgat yoluna 16,5 km mesafededir. Başsöğüt Köyü, Erenler Köyü yolu üzerinde kuzeybatı istikametinde ilerlerken sağ kol üzerinde kalan Başsögot Köyü Yoluna dondlop~2 km ilerlendiğinde köye ulaşım sağlanır. Taşınmaz, Başsögat Köyünün ~1.1 km güneydoğusunda, Deretarla Mevkisinde konumludur. Taşınmazın herhangi bir yola cephesi bulunmamaktadır. Yakın çevresinde tarım araziler ve Başsögüt Köyü bulunmaktadır. Ulaşım özel araç ile sağlanabilmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.