0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Siirt Edip Turhan Caddesi'nde 89 m2 Dükkan

Bankadan 89m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18650
Metre Kare:
89m2
Ada:
329
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
6
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
Ruhsat Tarihi:
28.01.2015
Bağımsız Bölüm:
22
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bahçelievler Mah. Edip Turhan Cad. No: 3 B Merkez / Siirt

Uzman Görüşü

Taşınmazın ulaşım sorunu bulunmaması, bulunduğu bölgede  altyapı ve yolların tamamlanmış olması, çevresinde Konut + Ticaret fonksiyonlu yapılar mevcut olup genel yapılaşma oranı %85 civarında olması avantajlarıdır.

Açıklama

CADDE ÜZERİNDE 89 M2 DÜKKAN

Özellikler: 22 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, ana yapının zemin katında bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden güneybatı cepheden sağlanmaktadır. Taşınmaz bina giriş kapısına göre sol cephede konumlu olup zemin katı brüt 89 m2 kullanım alanına sahiptir.

Taşınmazın ısınma doğalgaz, sıcak su ihtiyacı doğalgaz sistemi ile yapılmaktadır. Genel olarak orta kalitede malzeme ve işçilikle tefriş edilmiş olan dükkan bakımlı durumdadır. Yakın çevresinde, aynı yıllarda inşası gerçekleşmiş 6-8 katlı yapılar, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Ulaşım olanakları bakımından sorununun olmaması, alt yapı ve yolların tamamlanmış olması taşınmazın avantajlarıdır.

Not: Taşınmazın 28.01.2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. İç özellikleri bilinmemektedir. 3402 Sayılı Kanunun Ek 1. maddesi uygulamasına tabidir. Kadastro uygulaması mevcut yapıyı etkilemez. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.