Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Seyhan Reşatbey Mahallesi Atatürk Caddesi'nde Kurumsal Kiracılı İşyeri

Şirketten 330m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23424
Metre Kare:
330m2
Ada:
961
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
50
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
9
İskan Tarihi:
21.08.1975
Ruhsat Tarihi:
24.02.1972
Bağımsız Bölüm:
17-18-19-20-21
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Reşatbey Mahallesi, Atatürk Caddesi No:40/1 Ertuna Apartmanı Asma kat Seyhan / Adana

Açıklama

Özellikler: Reşatbey Mahallesi, Atatürk Caddesi No:40/1 Ertuna Apartmanı Asma kat adresinde bulunan 5 adet dükkandır. Taşınmazın bulunduğu bina Atatürk Caddesi üzrinde caddenin doğu kenarında konumlu olup kuzeyinde bulunan Vali Yolu Caddesine yaklaşık 40m mesafede yer almaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu bina 460 m2 yüz ölçümünde arsa üzerinde B.A.K sistemde bitişik olarak yaklaşık 1972 yılında tek blok olarak inşaa edilmiştir. Bodrum + zemin + asma kat + 9 Normal kat + çekme kattan oluşmaktadır. Projesine göre bodrum katta kapıcı dairesi, kazan dairesi sığınak ve 8 adet dükkan, Zemin katta bina ve asma kat girişi, pasaj girişi, pasaj holü ve 8 adet dükkan, asma katta kat holü, ortak alanlar ve 5 adet dükkan, normal katlarda ve çekme katta her katta 2 adet mesken olmak üzere binada toplam 41 Adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Yerinde zemin katta bina girişi dışındaki 8 adet dükkan ve pasaj holü birleştirilmiş banka şubesi zemin kat olarak, asma katta 5 adet dükkan, asma kat hölü ve ortak alanlar birleştirilmiş olup, banka şubesinin asma katı olarak kullanılmaktadır. Bina girişi zemin kat Atatürk Caddesi üzerinden batı cepheden sağlanmaktadır. 

17 NOLU BAĞIMSIZ BÖLÜM; 17 bağımsız bölüm nolu taşınmaz asma katta bulunmakta olup Dükkan vasfındadır. Projesine göre binaya batı cepheden apartman girişi yönünden baktığımızda asma katta sol tarafta arkadan öne doğru 2. Dükkan konumundadır. Brüt 36 m2 kullanım alanlı olup asma kat holüne bakmaktadır.

18 NOLU BAĞIMSIZ BÖLÜM; 18 bağımsız bölüm nolu taşınmaz asma katta bulunmakta olup Dükkan vasfındadır. Projesine göre binaya apartman girişi yönünden baktığımızda asma katta sol arka köşede yer alan dükkan konumundadır. Brüt 33 m2 kullanım alanlı olup asma kat holüne bakmaktadır. 

19 NOLU BAĞIMSIZ BÖLÜM;  19 bağımsız bölüm nolu taşınmaz asma katta bulunmakta olup Dükkan vasfındadır. Projesine göre binaya apartman girişi yönünden baktığımızda asma katta arka tarafta soldan sağa doğru 2. Dükkan konumundadır. Brüt 20 m2 kullanım alanlı olup asma kat holüne bakmaktadır. 

20 NOLU BAĞIMSIZ BÖLÜM;  20 bağımsız bölüm nolu taşınmaz asma katta bulunmakta olup Dükkan vasfındadır. Projesine göre binaya apartman girişi yönünden baktığımızda asma katta arka tarafta soldan sağa doğru 3. Dükkan konumundadır. Brüt 30m2 kullanım alanlı olup asma kat holüne bakmaktadır.

21 NOLU BAĞIMSIZ BÖLÜM; 21 bağımsız bölüm nolu taşınmaz asma katta bulunmakta olup Dükkan vasfındadır. Projesine göre binaya apartman girişi yönünden baktığımızda asma katta sağ arka köşede yer alan dükkan konumundadır. Brüt 42 m2 kullanım alanlı olup asma kat holüne bakmaktadır. 

Projesine göre 17 nolu BB: 36m2, 18 nolu B.B:33m2, 19 nolu BB.: 20m2, 20 nolu B.B:30m2, 21 nolu BB., 42m2 olmak üzere toplam 161 m2 kullanım alanlı iken taşınmazların tamamı birbiriyle ve asma katta ortak alanlar ile birleştirilerek 330 m2 olarak banka şubesinin asma kattaki bölümü olarak kullanılmaktadır. Zemin kattan asma kata bağlantı sağlayan merdivenin iptal edilmiş, zemin kat 14 nolu dükkandan yapılan merdiven ile asma kata bağlantı sağlandığı görülmüştür. 

Yerinde asma katta bulunan 5 adet dükkan, asma kat holü, asma kat merdiven kovası ve asma kat ortak alanların tamamı birleştirilerek zemin katta bulunan banka şubesinin asma kat eki olarak kullanılmaktadır. Mevcut kullanım alanı toplam 330m2 alanlıdır. Asma kata çıkış merdiven kovası iptal edilmiş asma kata bağlantı zemin katta bulunan ve banka şubesi olarak kullanılan dükkanlardan birinden yapılan merdivenle ulaşılmaktadır. 

Yerinde asma kat yaklaşık 330 m2 kullanım alanlı olup müdür odası, müşteri servisleri, sistem odası, arşiv, mutfak, 2 adet WC hacimlerinden oluşmaktadır. Zeminleri seramik, kapıları ahşap penereleri PVC doğrama, duvar ve tavanları plastik boyalı, tavanlarda alçıpan mamul asma tavan mevcuttur. Mutfakta tezgah granit tezgah üstü duvarlar seramik dolaplar ahşap mobilyadır. WC’de zeminler ve duvarlar seramiktir.

Not :  Banka şubesinin asma kat eki olarak kullanılmaktadır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.