Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Seyhan Botanik Park Evleri'nde 3+1 Daire

Şirketten 3 + 1 145m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23393
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
145m2
Ada:
6578
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
9
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
9
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
8
Bağımsız Bölüm:
16

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

2000 EVLER MAHALLESİ 76003 SOKAK BOTANİK PARK EVLERİ B BLOK NO: 4/1 KAT: 8 DAİRE: 16 SEYHAN/ADANA

Açıklama

ÖzelliklerAdana İli, Seyhan İlçesi, 2000 Evler Mahallesi, 76003 Sokak, Botanik Park Evleri, B Blok No: 4/1 Kat: 8 D: 16 adresinde yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 2.691,00 m2 arsa üzerinde, betonarme karkas yapı cinsinde, ayrık nizamda A ve B Blok olarak inşa edilmiştir. B blok parselin güneyinde yer almakta olup, bodrum + zemin + 9 normal katlıdır.  Bodrum katta ortak alanlar ve kapalı otopark, zemin katta kapıcı dairesi, bina girişi, normal katlarda 2 şer mesken olmak üzere toplam 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan ve batı yönünden sağlanmaktadır. Giriş kapısı fotoselli alüminyum doğramadır. Giriş zemini granit kaplama duvarları dekoratif kağıt ve ayna kaplamalıdır. Giriş tavanı ışıklı asma tavandır. Kat merdivenleri ve kat sahanlıkları mermer kaplama, kat duvarlar ise alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. Dış cepheleri silikon bazlı dış cephe boyalıdır. Katlar arası ulaşım asansörle sağlanmaktadır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Parselin üç tarafı bahçe duvarı ile çevrili olup çevre düzenlemesi yapılmıştır. Açık otoparkı, kamelyası mevcuttur.

B Blok 8. kat, 16 numaralı bağımsız bölüm projesine göre brüt 145 m2 alanlı olup mesken vasfındadır. Mesken projesine göre 3 oda, salon, mutfak, antre, hol, giyinme odası, 2 banyo, wc ve 2 balkondan oluşmaktadır. Taşınmaz bina girişine göre ön tarafta yer almakta olup Güney-Kuzey-Batı yönlerinden 3 cephelidir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.