0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şekerpınar Gebze Yolu'na 80 Metre Mesafede Tabela Değeri Yüksek Ticari İmarlı Arsa

Sahibinden 2543m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
18518
Metre Kare:
2543m2
Ada:
483
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Emsal:
1.1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

483 ada 14 parsel Ulus Sk. No:11, Şekerpınar, 41420 Çayırova/Kocaeli

Açıklama

ÇAYIROVA ŞEKERPINAR'DA MÜKEMMEL LOKASYONDA YATIRIMA UYGUN TİCARİ İMARLI ARSA FIRSATI

Özellikler: Gayrimenkul  Kocaeli ili, Çayırova ilçesi, Şekerpınarı Mahallesi, 2483 ada 14 parselde yer alan ARSA nitelikli taşınmazdır. 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı'na göre TİCARET ALANI'nda kalmakta olup, Emsal (K.A.K.S ): 1,1 'dir. Bina yüksekliği 15,50, çekme mesafeleri yollardan 5 metre - yandan 3,5 metredir. 

Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.