1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Viranşehir Yenişehir Mahallesi'nde 3+1 195 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 195m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14780
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 195m2
Ada 825
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 10/02/2009
Ruhsat Tarihi 20/09/2007
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenişehir MH., 1605.Sk., Atlas Apt., No:15/2 Viranşehir / Şanlıurfa

Uzman Görüşü

Avukat Kazım Ekinci Parkı, Hadi Kutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, park, okul, cami yakın konumlu, iyi inşa vasıflı, 1 adet salon, 3 adet oda, 1 adet mutfak, 2 adet banyo, 2 adet balkon, prestijli binada geniş balkonlu 195 m2 yüksek giriş köşe daire; bölge halkı tarafından tercih edilmesi, kat mülkiyetli olması, resmi kurumlara yakın olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Zemin kat, 2 Bağımsız Bölüm Numaralı Mesken: 1605. Sokak cephe hattından binaya bakıldığında sağda, bina giriş cephesinden bakıldığında solda, asansörden sağ tarafta yer almaktadır. Taşınmaz kuzey, güney ve doğu yönlerine cephelidir. Daire, onaylı mimari projesine göre, salon, 3 oda, mutfak, 2 banyo, lv-­wc, antre, hol ve 2 balkon hacimlerinden meydana gelmekte olup, brüt 195 m2 alana sahiptir. 

Taşınmazın içerisinde bulunduğu site 2 blok olmak üzere, 1322,59 m2 arsa alanı üzerine, ayrık nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Site çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. B blok apt., onaylı mimari projesinde ve yerinde, bodrum kat, Zemin kat ve 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan meydana gelmektedir. Kurulmuş olan kat irtifakına göre yapının, Bodrum katında, sığınak, kazan dairesi, su deposu, kapalı otopark ve bina girişi, zemin katında 1­2 bağımsız bölüm nolu meskenler, 1. normal katında 3­4 bağımsız bölüm nolu meskenler, 2. normal katında 5­6 bağımsız bölüm nolu meskenler, 3. normal katında 7­8 bağımsız bölüm nolu meskenler, 4. normal katında 9­10 bağımsız bölüm nolu meskenler bulunmaktadır. Bina genelinde ise toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri esaslı dış cephe boyası, giriş kapısı demir doğramadır. Giriş holü, sahanlıkların zemin kaplaması karo mozaik, merdivenler mermer, duvarları yarım boy seramik, yarım boy iç cephe boya kaplama olup, merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina asansörlü olup, malzeme ve işçilik seviyesi orta düzeydedir.

Ulaşım: Değerleme konusu taşınmaz; Şanlıurfa ili, Viranşehir İlçe merkezinin güney aksında yer alan Yenişehir Mahallesi sınırları içerisinde kalmaktadır. Bölge özellikle son yıllarda hızlı bir gelişim süreci içerisine girmiş olup, Ayrık nizam düzenli yapılaşması ile örnek bir bölgedir. Bölge imar yapılaşmaları genelde 5­7 katlı yeni yapı binalardan meydana gelmekte, sosyo ekonomik açıdan orta ve üst kesim vatandaşlara hitap etmektedir. Ticari hayat bölgede günlük ihtiyaçları karşılayacak kapasitede olup, özellikle ana caddeler üzerinde yoğun olarak sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde parklar, eğitim alanları ve sosyal donatı alanları bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşmak için Viranşehir ilçe merkezinin güneyinde yer alan 3. Cadde üzerinden gerçekleşmektedir. 6. Cadde ile 3. Caddenin kesiştiği noktadan 65 metre güney yönünde ilerlenildikten sonra sağda konumlu 1605. Sokağa dönülerek batı yönünde 140 metre ilerlenildiğinde sağda konumlu taşınmazın içerisinde yer aldığı ana gayrimenkule ulaşılır. Bölgeye ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile gerçekleşmekte olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 20/09/2007 tarihli yapı ruhsatı ve 10/08/2009 tarihli iskanı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.