0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Viranşehir Selahattin Eyyübi Mahallesi'nde 173 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 173m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17426
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
173m2
Ada:
694
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
10/06/2015
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selehattin Eyyübi Mahallesi Demirci Yolu No : 43/1 Viranşehir/Şanlıurfa

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgeli olması, ana caddeye yakın olması, ulaşım imkanlarının kolay olması ve günlük ihtiyaçların yakın çevreden karşılanabiliyor olması avantajlardır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz zemin kat 1 bağımsız bölüm nolu mesken, mimari projesine göre antre , hol, 3 oda, salon, mutfak , banyo , wc +1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 173 metre² alana sahiptir.  Taşınmazın bulunduğu parsel üzerinde blok nizam olarak A ve B blok bulunmaktadır.  A blok girişi binanın kuzey cephesinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 1017.00 metre² yüz ölçümlü parsel üzerinde konumlanmış betonarme karkas yapı tarzında yaklaşık 10 yıllık binadır. 

Taşınmazın bulunduğu bina betonarme karkas yapı tarzında kaç irtifakına esas onaylı mimari projesine göre bodrum,  zemin,  asmakat , üç normal katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir.  Ana gayrimenkulün bodrum katında sığınak eklenti depo bina ortak alanları zemin katında 1 adet mesken 4 adet dükkan ,  asma katında 1 adet mesken 3 normal katında 2 adet mesken olmak üzere toplamda 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.  Bina girişi zemin katında kuzey cephesinde yer almaktadır.  Dış kapısı demir doğrama olup merdiven ve merdiven sahanlıkların mermer kaplama olarak inşa edilmiştir.  Binanın asansör ve otopark alanı bulunmamaktadır.  

Ulaşım:  Taşınmaz Selahattin Eyyubi Mahallesi Demircioğlu üzerinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için Şanlıurfa - Mardin yolundan kuzey istikametine doğru giden 800 metre ilerledikten sonra bu yolun batısında yer almaktadır.  Taşınmazın yakın çevresinde altyapı hizmetlerinin yapılaşmalar ile birlikte devam etmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle ayrık nizam 5 - 10 katlı yapılar mevcuttur,  ulaşımı toplu taşıma ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. 

Not: 10/06/2015 tarihli yenileme ruhsat ekli irtifak projesi esas alınmıştır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.