1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Viranşehir 130 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 130m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14815
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 94
Parsel 208
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 23/06/2010
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kışla Mah., Fevzi Şıhanlıoğlu, No:15 D:1, Viranşehir/ŞANLIURFA

Uzman Görüşü

Viranşehir Belediyesi, İş merkezleri ve bankalar, park-okul-cami yakın konumlu, ulaşım imkanları rahat, iyi cepheli 130 m2 ara kat daire; konumu ve ulaşım kolaylığı, merkezi yerde konumlu olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: 1 BB: Taşınmaz 1. katta konumlu, bina girişine göre karşı tarafta konumlu kuzey cephelidir. Projesine göre brüt 130 m2 alanlı olup, 2 oda, salon, antre- hol, wc banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemekte olup pencereleri alüminyum doğramadır.

Taşınmazın konumlu olduğu bina 399,12 m2 imar parseli üzerine bitişik nizam, betonarme yapı tarzında tek blok olarak inşaa edilmiştir. Ana gayrimenkul: bodrum kat+ zemin kat + 2 normal kat ve 16 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın cepheleri yalıtımsız dış cephe boyası ile kaplıdır. Bina girişi zemin kat güney cepheden sağlanmaktadır. Giriş kapısı demir doğramadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Emiroğlu Caddesi ile M.Fevzi Şıhanlıoğlu Caddesi kesişimi referans alınarak, M.Fevzi Şıhanlıoğlu Caddesi üzerinde doğu yönünde ~65 m ilerlendikten sonra 151.Sokak kesişiminde taşınmaza ulaşmak mümkündür. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma ve özel araçla sağlanabilmektedir.

Not: Taşınmazın 23/06/2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.