Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Suruç Sarayaltı Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 135m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23414
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
135m2
Ada:
73
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
15.02.2016
Ruhsat Tarihi:
07.01.2016
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
6
Bağımsız Bölüm:
13

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Sarayaltı Mahallesi, Şeker No:1 D:13 Sokak Suruç / Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: Şanlıurfa ili, Suruç ilçesi, Sarayaltı Mahallesi, Şeker Sokak üzerinde konumlu binanın 6.normal katında bulunan 13 bağımsız bölüm numaralı meskendir. 232,78 m2 yüz ölçümlü parsel üzerinde, betonarme yapı tarzında 1 adet blok olarak inşa edilmiştir. Söz konusu taşınmazın bulunduğu bina Bodrum + Zemin + 6 Normal olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında bina ortak kullanım alanları, zemin katından 6.normal katına kadar her katta 2 adet mesken olmak üzere bina genelinde toplamda 14 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve mahallinde zemin kattan güney cepheden yapılmaktadır. Bina giriş kapısı camlı demir doğrama kapıdır. Bina giriş zemini mermer kaplama, duvarlar alçı sıvalıdır. Merdiven dairesi ve basamaklar mermer kaplama olup, duvarlar plastik boyadır. Binada ısınma soba ile sağlanmaktadır. 

6.normal kat 13 bağımsız bölüm numaralı mesken, zemin kattan güney cepheden yapılan bina giriş kapısı yönünden bakıldığında sol tarafta yer almakta olup batı, kuzey ve güney yönlerine cephelidir. Onaylı projesine göre 135 m2 brüt kullanım alanına sahip olan mesken; salon, 3 oda, antre, mutfak, wc, banyo, duş ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Not :06.02.2023 tarihinde Kahramanmaraş Pazarcık merkez üssü meydana gelen deprem afeti bölgede de hasarlara sebep olmuştur. , AZ HASARLI olarak tespit edildiği görülmüştür. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.