1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Şanlıurfa Siverek Hayriye Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16097
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 2822
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 14/10/2016
Ruhsat Tarihi 10/08/2015
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hayriye Mahallesi Hayriye 44. sokak giriş no:4 kat no:1. kat daire no:4 Siverek/Şanlıurfa

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz projesine göre, antre, hol, salon, 3 oda, mutfak, banyo, lv-Wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup, onaylı mimari projesine göre 120 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın içinin görülememiş olması sebebi ile projeye uyumluluğu tespit edilememiştir. Siverek belediyesinde yapılan incelemede dosyasında olumsuz herhangi bir karar veya tutanağa rastlanmamıştır. Taşınmazın konumlu olduğu bina 292,93 m2 yüzölçümlü parsel üzerinde zemin ve 2 normal kat olmak üzere toplam 3 katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın zemin katında: 2 adet Daire ve bina girişi, 1.normal katında: 2 adet daire, 2. Normal katında: 2 adet daire bulunmakta olup, binada toplam 6 adet bağımsız bölüm yer almaktadır.  4 no.lu bağımsız bölüm, projesine göre bina ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 1. normal katında ve bina girişine göre sağ tarafta yer almaktadır. 

Ulaşım: Hayriye Mahallesi Hayriye 44. sokak giriş no:4 kat no:1. kat daire no:4 Siverek/Şanlıurfa adresinde konumludur. Çevresinde çeşitli donatı alanları yer almaktadır.

Not: Taşınmazın, 10.08.2015 tarihli yapı ruhsatı ve 14.10.2016 tarihli iskan izni bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.