Şanlıurfa Merkez Şair Nabi Mahallesinde 3+1 92 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 92m2

Özellikler

Tapu no 11459
Ada 94
Parsel 675
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 30
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ŞAİR NABİ Mah. RECEP TAYYİP ERDOĞAN BULVARI Bul. MELİK GAZİ APT Apt. No: 58 / 2 HALİLİYE / ŞANLIURFA

Şanlıurfa Merkez Şair Nabi Mahallesinde 3+1 92 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Şanlıurfa İli ana arterlerinden Abide Kavşağı'ndan Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı'na girilir. Bulvarı üzerinde yaklaşık 900 m ilerlenerek sağ tarafta Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı ile Cumhuriyet Caddesi kesişiminde taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılmış olunur. Taşınmaza toplu taşıma araçlarıyla ulaşım üzerinde bulunduğu Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı'ndan sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı ile Cumhuriyet Caddesi kesşiminde konumlu olup yakın çevresinde bulunan, Yenişehir Caddesi'ne yaklaşık 70 m, Emniyet Caddesi'ne yaklaşık 680 m, Necmettin Cevheri Caddesi'ne yaklaşık 960 m, Atatürk Bulvarı'na yaklaşık 980 m, Buluntu Hoca Parkı'na yaklaşık 210 m, Yenişehir Cami'ye yaklaşık 270 m, Şair Nabi İlkokulu'na yaklaşık 300 m, Şanlıurfa Hükümet Konağı'na yaklaşık 700 m, Şanlıurfa Lisesi'ne yaklaşık 750 m mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede genelde iş yeri ve konut amaçlı olarak kullanılan 5-7 katlı yapılar bulunmaktadır. Bölgedeki yapılaşma oranı % 90 - 100 seviyesindedir. Taşınmazın bulunduğu bölge şehir merkezine ve ana arterlere yakın konumlu olup bölgede ulaşım ve altyapı sorunsuzdur. Bölgede genel olarak eski yapılar ve az sayıda yeni yapılar bulunmaktadır. Bölgedeki binaların alt katları genelde iş yeri üst katları konut veya ofis amaçlı olarak kullanılmaktadır. Bölgede bulunan binalar orta gelir grubu tarafından iş yeri ve yerleşim amaçlı olarak tercih edilmektedir. 

Özellikler: Taşınmaz, ana gayrimenkulün bodrum katında bina girişine göre sağ tarafta yer alan kuzey, güney ve batı yönlerine cepheli 2 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmaz yaklaşık brüt 92 m2 kapalı alana, 3 m2 teras alanına sahip olup 3 oda, 1 salon, 1 antre, 1 mutfak, 1 banyo, 1 wc-lavabo ve 2 teras bölümlerinden oluşmaktadır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. 
Ana taşınmaz, 1 bodrum + zemin + 4 normal kattan oluşmaktadır. Binanın dış cepheleri normal dış cephe 
boyası ile boyalıdır. Binaya giriş kuzey cephesi zemin kat kotundan sağlanmaktadır. Binanın girişinde demir doğrama kapı bulunmaktadır. Binanın merdivenleri ve kat holleri mermer plak kaplı olup duvarları plastik boya ile boyalıdır. 

Not: 21.06.1989 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.