Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Karaköprü Narlıkuyu Mahallesi'nde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 170m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23017
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
170m2
Ada:
2967
Parsel:
21
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
11
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
6
Bağımsız Bölüm:
15

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Şanlıurfa ili, Karaköprü ilçesi Narlıkuyu Mahallesi, 1152. sokak, Gökdelen Sitesi, A blok, No:23A, Kat: 6 Daire:15

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu Gökdelen Sitesi 2967 Ada nın 2664,45 m² alanlı 21 parseli üzerinde, ayrık nizamda ve betonarme tarzda, A ve B Blok olmak üzere alfabetik olarak adlandırılmış 2 Blok şeklinde inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı A Blok parselin kuzey doğusunda yer almakta olup, 2 bodrum + zemin + 6 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Kat irtifakına esas mimari projesine göre yapının 2. bodrum katında; sığınak, kazan dairesi, 1. bodrum, zemin ve normal katların her birinde ikişer adet mesken olmak üzere toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya giriş, 1. bodrum kat kattan, güneydoğu cepheden sağlanmakta olup, yapı giriş kapısı elektrostatik boyalı alüminyum doğrama, merdiven korkulukları galvanizli profil doğramadır. Binanın giriş holü, kat holleri döşemesi ve merdivenleri mermer plak kaplı olup, kat holleri ve giriş holü duvarları h: 1,20 metre kotuna kadar mermer plak kaplı, bu kotun üzeri duvarları boyalıdır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Açık otopark imkanı bulunan binada, ısınma doğalgaz yakıtlı kat kaloriferi ( kombi sistem ) ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır.

Konu olan gayrimenkul, A Blok nolu binanın 6. normal katında yer almakta olup, projesinde bina girişine göre sağ tarafta konumlu, kuzeybatı, kuzeydoğu ve güneydoğu cepheli 15 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt: 170 m² brüt kullanım alanlı, 4 oda, salon, antre / hol, mutfak, banyo, wc ve 3 adet balkon mahallerinden oluşmaktadır.

Not :  Taşınmaz hasar durumu AZ HASARLI' dır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.